Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri **Dostlar işe yarıyormuş birlikte bakalım işte çemen kürü..

lavantayı içine mi katıyorsunuz karışımın??bi de karışımı sabaha kadar beklemesek de masaj yapıp yıkasak yada 1 kaç saate yıkasak olur mu

boy 1.72 kilo 54 kaydirigubbakcemile3
yaşım 17 buçuk
bende kilo alamıyorum hiç sempatiksalakcinni

oo cnm senin kilonda boyunda benden fazla benim yaşımda 19 boy 162 yaniii....boyun kilon okadarsa göğüs ölçülerin kaç peki datlişş

ooo 11 cm fark var bedenin 75 ozman e iyimiş datliş seninki yaw...benim daha yol katedmem lazım:bbo:

lavantayı içine mi katıyorsunuz karışımın??bi de karışımı sabaha kadar beklemesek de masaj yapıp yıkasak yada 1 kaç saate yıkasak olur mu

canm sabaha kadar bekliycekmişiz yatak matak kokar ama sabaha kadar anca etki eder belki ve karışımı yaptıktan sonra 1 hafta kadar beklemelisin...ayriyetten lavanta yağını alıp çemeni temizledikten sonra sürebilirsin olmazsa lavanta tohumlarından bi miktar çemen yağına ekle kokusunu alabilir...diğer topiklerde lavantayı bu şekilde kullanan olmuş ve kokusunu aldığını söylemişler...

hiç sanmıyorum öyle kokusunu alacağını:)dün gittim aktara tohumunu gösterdi çok kokuyo bi de zeytinyağına kokusunu salınca iğrenç olur ama yurtta olmasam denerdim..

wlla cnm 11 cm fark sol göğsümden kaynaklanıyor...zayıfım yaşım küçk ondnmış büyüdükçedüzeliyor diyorlar bilmiyorum :kedi:

bu arada çemen kürünü en az 3 ay yapmak gerekiyor aklinialirimsmile

bu arada çemen kürünü en az 3 ay yapmak gerekiyor aklinialirimsmile

bi sitede okudum 1 ayda sonuç alanlarda varmış ama 3 ay kadar uygulamak lazım kesin sonuç alabilmek için.....başlayan varmı bu çemen kürüne dostlar

En sonunda buldum yaaaaa... =) haftaya baslarim artik karisimi yapcam... Ona baslayana kadar cörek otu yagini falan kullanirim...=)

En sonunda buldum yaaaaa... =) haftaya baslarim artik karisimi yapcam... Ona baslayana kadar cörek otu yagini falan kullanirim...=)

başla canm...bende şuan çörektou yağını kullanıyorum sonra çemen kürüne başlycam hayırlısıyla olmadı onu dneiycem olmadı bunu dneiycem olmadı şunu deniycem kısacası büyütücem...

başla canm...bende şuan çörektou yağını kullanıyorum sonra çemen kürüne başlycam hayırlısıyla olmadı onu dneiycem olmadı bunu dneiycem olmadı şunu deniycem kısacası büyütücem...

=) devam et pes etme... bende baslicam hayirlisiyla...

kızlar yaş kaç sizin :) 3 kşiysek tanıyalım birbrmizi kaydirigubbakcemile3

Bu arada bugün ilk günüm cilek yagiyla masaj yaptim mersin yagini okuldan geldikten sonra sürcem cörek otu yaginida yatmadan önce... südyen giydim 70 altdan az destekli üstten baya fiskiriyo =) ayyy heyecan basti... haha

ulen kızlar 18 yaşındasınız ama maşallah bilinçlisiniz memiş konusunda. yasınız küçük emininm sizde daha çabuk etkisini gösterr. ben karısımı dün yaptım. 1 hafta sonra baslayacagım...umarım herkes istediği ölçülere kavuşur.

benim yaşımda 18 e yeni girdim 92 liyim yani :)
evet bu yaşta daha etkili olur bencede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…