Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri **Dostlar işe yarıyormuş birlikte bakalım işte çemen kürü..

imdaaat

H£r fikir içimde k£lepç£
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2010
530
0
canlaaarrrr size şimdi çemen tozu kürünü vericem ben çemen tozunu araştırdım netten şöyle yazıyo:

Çemen Otunun Faydaları ve Etkileri: Göğsü yumuşatır, balgam söktürür ve öksürüğü keser. Vücuda kuvvet ve rahatlık verir. Kansızlık, gelişim bozukluğu ve şeker hastalığında faydalıdır. Cinsel isteği ve gücü arttırır. Cesaret verici olarak da kullanılır. Saçları besler ve saç çıkmasını arttırır. Sivilcelere ve romatizmaya karşı da etkilidir. Anne sütünü arttırır. Adet dönemi şikayetlerini azaltır.

ben bu kürü baya önceden duymuştum ama işime gelmemişti es geçmiştim .sonra televizyonda duydum işe yarıyomuş 1 kaç hafta öncesinde 3 4 gün üst üste yaptım yaptığım anda bi sızlama oldu ve göğsümüde gerdi ama vakit bulamadığımdan ve kokusundan dolayı yarıda bıraktım yarıda bıraktığım için sonuç vermedi tabi ama devam etseydim işe yarardı kesin bi iki arkadaş uygulamaya başlamıştı ama sonuçlar ne oldu bilmiyorum...girdiğim bi sitede bu kürü uygulayan kadınlar yorum yapmışlar ve memnun kaldıklarını yazmışlardı hatta bu kür ülke dışınada yayılmış.

herkes farklı yöntemler deniyo bunuda eklemek istedim herşeyi denemelerine rağmen sonuç alamayan dostlar varsa birde bunu denesinler.ben bu kürü yarıda kestim ama tekrar başlıycam sizleride bilgilendirmek istedim ve beraber başlayalım bu küre sonuçlarımızı paylaşalımyerimseniben

şimdi şöyle yapılıyor:

bi kaba 1 tatlı kaşığı çemen tozu 1çay kaşığıda hakiki zeytinyağını koyuyoruz karıştırıp krem kıvamına getiriyoruz sonra bu çemen tozunun yağa iyice geçmesi için bu karışımı 1 hafta kadar bekletiyoruz hazır olduktan sonra her gece yatmadan önce göğüslere masaj şeklinde uygulayarak sürüyoruz üstüne bi sargı bezi gibi kapatıcak bişey sarıp sabaha kadar bekletiyoruz..bunu 1 ay kadar yapmak lazımmış ve hergün soğuk su yada buz kompresi yapmakta çok faydalıymış..

bende kısa zamanda başlıycam inşallah sonuç almayı sizler gibi çok istiyorum birlikte yapalım bu kürü...sevgiyle kalınopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
bunu bende yapcam ancak 2hafta sonra cemen tozunu siparis verdim insallah olur yaaa yaza kadar büyüsünler yinede paylasimin icin tesekürler canim...

ben içtmiştim bi dönem bi karışım şeklindeydi ve berbat kokuyodu,kokmasa deneyebilirdim belki....

yurt disinda bulmak cok zor bunlari keske memleketimde olsaydim off ya

ben 75 i tam dolduruyorum 15 gün yaptım devam edicem ama fırsatım olmadı cm olrk bişe meiycem 1 haftadır yapmadım geri sönmedi ama doluo göğüsleriniz ben devam edicem

ben 75 i tam dolduruyorum 15 gün yaptım devam edicem ama fırsatım olmadı cm olrk bişe meiycem 1 haftadır yapmadım geri sönmedi ama doluo göğüsleriniz ben devam edicem

ayyy vallahamı kıss işe yaradı demek ben bi ara başlamıştım işte hem vakitsizliklten hem kokusundan yarıda kestim...şu çörekotunu bitiriyim başlıycam çemen baya etkiliymiş...canm gün gün sıcak gelişmelerini aktar tamam mıyerimseniben

ben çörek otu yağı+mersin çemen yağı karışımı kullanıyorum
ayrı olrkta bu kürü uyguladım
bnm sağ-sol büyüklğüm var sol taraf 75 i tam dolduruyor sağda boşluk var aklinialirimsmile
yarın başlıyorum tekrar sıcak gelişmelerle sophia yanınızda olacak kaydirigubbakcemile3

ben çörek otu yağı+mersin çemen yağı karışımı kullanıyorum
ayrı olrkta bu kürü uyguladım
bnm sağ-sol büyüklğüm var sol taraf 75 i tam dolduruyor sağda boşluk var aklinialirimsmile
yarın başlıyorum tekrar sıcak gelişmelerle sophia yanınızda olacak kaydirigubbakcemile3

bu dediğin yağ karışımları hepsi bi şişedemi satılıyo yoksa sen yağları ayrı ayrı alıp kendinmi karıştırdın bide nekadar oldu başlayalı bu yağlara....

ben yurtta kalıyorum yaa yapamam sanki ama yapmayı çok istiyorum kokuyu giderecek bişey bulabilirmiyiz sizce???

bu dediğin yağ karışımları hepsi bi şişedemi satılıyo yoksa sen yağları ayrı ayrı alıp kendinmi karıştırdın bide nekadar oldu başlayalı bu yağlara....

çörek otunu önce sürüyorum sonra kendim karıştırdığım mersin+çemeni sürüyorum

en son uyumadan önce öemen maskesini yapıyorum

2 hafta yaptım snra misafir geldi 1 hfta kaldı ypamadm :1rolleyes:

çörek otunu önce sürüyorum sonra kendim karıştırdığım mersin+çemeni sürüyorum

en son uyumadan önce öemen maskesini yapıyorum

2 hafta yaptım snra misafir geldi 1 hfta kaldı ypamadm :1rolleyes:

datlım peki 2 haftada nekadar sonuç aldın...sen mersin yağına çemen yağını hazır alıp ekledin öylemi sonrada zeytinyağlı çemen maskesini yaptın hmmmm....

ya söyle söyliyim 75 doldurmuyordu ama şimdi sol göğsümde süteynin izi çıkıyor yani kçük geliyor ama 80 doldurmadı ablam 80 c kullanıyor onun eskiden olan 80 b sni denedim olmadı ama sağ göğsüm minik :KK43: o büyüsün d,ye uğraşıyorum ya :gitme:

benim ablamında sağ göğsü küçük diğeri daha büyük neden kaynaklanıyo acaba...off bi vakit bulamıyorum çok düzensiz yapıyorum o yüzden hala bişey yok bende bi ara şiştiler bütüdüler sandım ama erken regli oldum ondanmış şimdi söndüler:çok üzgünüm: şu çemene başlıycam hayırlısıyla bir başlıycam pir başlıycam...sen gene devam et bakalım cnm ya nolucak bakalım aynımı kalıcak

ya aslında 100 kadından 2 tanesinin eşitmiş :)
annemin eşit ablamla benim değil. ablamında sağ büyük =)
devam edicem bu yaza kadar bakalım 2 ay devam...
olmazsa napayım kilo almaya çalışırım :KK70:

ya aslında 100 kadından 2 tanesinin eşitmiş :)
annemin eşit ablamla benim değil. ablamında sağ büyük =)
devam edicem bu yaza kadar bakalım 2 ay devam...
olmazsa napayım kilo almaya çalışırım :KK70:

ya aslında vücutta genelde eller gözler ayaklar göğüsler birbirinin aynı değildir genelde sol olan taraflar daha büyük oluyor...devam valla cnm büyütmeden bırakmam kiloyada bağlı tabi ama baya bi almak lazımki kilo baya büyüsünler göğüsler...ya öyle gözüm çok şeyde istemiyo bi 75 desteksizi tam dolduruversin yeter o bana...hayırlısı güzelim yaa bi yerden sonra sıkılıyo insan ama napcez arkedeşşş:nazar:

walla bnm tam 5 kilo açığım var :KK43: onu alsam dolar birazda olsa bu 2 ay bunu denyicem eğer büyürse ayrı topicte anlatrm en ayrıntısına kdr girip :KK70:
aynen 75 i ikiside tam doldursun başka şeyde gözüm yok

walla bnm tam 5 kilo açığım var :KK43: onu alsam dolar birazda olsa bu 2 ay bunu denyicem eğer büyürse ayrı topicte anlatrm en ayrıntısına kdr girip :KK70:
aynen 75 i ikiside tam doldursun başka şeyde gözüm yok

yaşın kaç ve kilon kaçki cnm...valla ben yesemde alamıyorum kilo hızlı yakıyorum...ahhhh ah bekle geliyom 75 şimdelikafadulden

boy 1.72 kilo 54 kaydirigubbakcemile3
yaşım 17 buçuk :KK70:
bende kilo alamıyorum hiç sempatiksalakcinni

X