Dostinex kullananlar

Pembela

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2018
141
41
28
Merhaba yine ben prolaktin yüksekliği vardı kızıma hamile kalmadan önce ama tedavisiz hamile kalmıştım emzirmeyi bırakalı 1.5 yıl oldu hala sıkınca süt geliyor doktora gittim yine prolaktin hormonun yüksektir dedi tahlil yaptırdım değerim 11 çıktı neden sür geliyor anlamadım dostinex verdi kesilsin diye dün başladım bugün mide bulantısı halsizlik baş dönmesi yaptı normal mi birde dostinex kullanırken korunmalımıyız ilacı kullanırken hamile kalırsam bebek için sıkıntı olur mu yardımcı olursanız çok sevinirim iyi akşamlar

1 sene önce bende kestim, sütten keserken kullandım o hapı hemen kesildi ama yan etki yapmadı bana. 1sene geçmiş hala süt sızıyor damla şeklinde bende anlamadım

Hayatımda kullandığım en yan etkili ilaçlardan birisi dostinex. Baş dönmesi, mide bulantısı va şiddetliydi.
Zaten yarım yarım 2 kez kullandım. Biraz ara verip denediğimde yine dayanamadım. Ama bana yeterli oldu.

1 sene önce bende kestim, sütten keserken kullandım o hapı hemen kesildi ama yan etki yapmadı bana. 1sene geçmiş hala süt sızıyor damla şeklinde bende anlamadım
Peki hiç prolaktin hormonuna baktirdinizmi benden süt sızıyor ama hormonum normal çıktı nasıl oluyor anlamadım

Gerçekten öyle bana çok şükür hiç bir ilaç yan etki yapmaz ama bugün ölü gibiydim mide bulantısı baş dönmesi resmen kanım çekilmiş gibiydi peki bu hapı içerken korunmak şartmı bir bilginiz varmı

Benim yumurtalık takibi vardı ve korunmamamı söylememişti. Ancak hamileliği öğrenir öğrenmez bırakmamı söylemişti. Tabii benim içime sinmemişti ve yumurtlama olunca bıraksam olur mu demiştim o da tamam demişti.
Hamileyken kullanılmaması gereken bir ilaç.

Korunmasak sıkıntı olmuyor o zaman sadece hamile kalınca bırakıyoruz

Merhaba bu yan etkıker normal.ilacı gece uyumadan almak daha ıyı olıyor yan etkıler için.Bana doktorlar dostınex kullanırken hamile kalman sıkıntı olmaz dedı.Sadece hamıle olduğunu öğrenince ilacı bırakmalısın dedı.

Gece yatmadan 2 saat önce ilaçi almaya çalış ve alacağın günler aynı saatte içmeye özen göstermelisin korunman lazm o ilaç yumurtalarını da canlandırıyor hamile kalma ihtimalin yüksek

Nasıl kullandınız yarım yarımmı sabah aksammı haftada 2 kere 1 er tabletmi yarımşar tabletmi lütfen yazarsanız sevinirim mastit oluyor gögsüm

Prolaktin 44 benim, bugün başlıyorum dostinexe, 3 günde 1 yarım tb al dedi. 2 hafta kullan, 1 ay sonra adetli iken tekrar bakalım dedi. İnşallah işe yarar. Benim adet düzensizliğim yok, sadece hamile kalamıyorum.

Prolaktin 44 benim, bugün başlıyorum dostinexe, 3 günde 1 yarım tb al dedi. 2 hafta kullan, 1 ay sonra adetli iken tekrar bakalım dedi. İnşallah işe yarar. Benim adet düzensizliğim yok, sadece hamile kalamıyorum.
Benimde 44 cikti 3 gün ara ile yarım tablet 1 hafta ictim sonra haftada yarım tablet dedi bende gebe kalmak istiyorum nolcak bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…