Dostinex ilaç kullananlar

beyazdusler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2022
8
1
26
Merhaba arkadaşlar ben 1 yıllık evliyim ve artık çocuk düşünüyoruz.Geçenlerde adetim 7 gün geçikti ve hamileyim diye düşünürken prolaktin hormonum yüksek olduğunu öğrendim.Değerim 42 çıktı.Dostinex ilacı kullanıyorum doktorumuz korunmamızı önerdi ilaç bitene kadar. Bende sizlerle dertleşmek istedim ve benim gibi aynı durumda olan arakadaşlarla konuşmak istedim.Bu ilacı kullanıp daha sonra sağlıklı bir gebelik geçirenler yardımcı olursa çok sevinirim.ilaç bittikten Ne kadar süre sonra gebe kaldınız korundunuz mu ?

Merhaba arkadaşlar ben 1 yıllık evliyim ve artık çocuk düşünüyoruz.Geçenlerde adetim 7 gün geçikti ve hamileyim diye düşünürken prolaktin hormonum yüksek olduğunu öğrendim.Değerim 42 çıktı.Dostinex ilacı kullanıyorum doktorumuz korunmamızı önerdi ilaç bitene kadar. Bende sizlerle dertleşmek istedim ve benim gibi aynı durumda olan arakadaşlarla konuşmak istedim.Bu ilacı kullanıp daha sonra sağlıklı bir gebelik geçirenler yardımcı olursa çok sevinirim.ilaç bittikten Ne kadar süre sonra gebe kaldınız korundunuz mu ?
Merhaba sene başında benimde 40 çıkmıştı banada dostinex verdi 4 hafta kullandım ve 1 e düşmüştü değerim

Stres hormonu dedi doktor eşimde sıkıntı bile çıktı bende ikimz de aynı ilacı kullandik değerimz 70 falan di gerçi sonrası çocuk da olmadı ama dediğim gibi stres hormonu ben mr bile girdim hipofiz bezine bile bakıldı yani stres yapma canım hsg cek hsg çektim hamile kaldım

Prolaktin hapı içinde ertesi gün düşen bir değer içtikten sonra kan verip baktırdım ordan biliyorum. Polistik över için birşey dedi mi doktor

1 ay ilaç kullanacağım.Tekrar regl olduğumda gidip kan verip tekrar bakacağız düşmüş mü diye benim normalde Reglim çok düzenlidir o yüzden polistik over hakkında birşey demedi

Stres hormonu dedi doktor eşimde sıkıntı bile çıktı bende ikimz de aynı ilacı kullandik değerimz 70 falan di gerçi sonrası çocuk da olmadı ama dediğim gibi stres hormonu ben mr bile girdim hipofiz bezine bile bakıldı yani stres yapma canım hsg cek hsg çektim hamile kaldım
Merhaba doktor bana dostinex verdi ama hap sanırım hamile kalınırsa düşüğe sebep oluyormuş ben dün hsg çekildim ama pazartesi de dostinexe başlıcam hsg için korunmak istemiyorum hamile kalma oranı yüksek diye ama dostinex düşük yapıyor diye ondan da korkuyorum ne yapmalıyım sizce doktora dostinexin yan etkisini sorduğumda hamile kalırsan bırakırsın bir şey olmaz dedi

X