dönemden kaldım akıl verin

maden suyu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
748
1
kızlar sevgili bunalımından derslere konsantre olamadım ve üniversitede dönemden kaldımsenağlama ortalama tutmadı 1.dönem berbattı 2.dönem eşek gibi çalıştım ama olmadı tutturamadım ortalamayı :çok üzgünüm:Benim gibi olanlarınız varsa yardım edin nasıl geçtiniz neler yapmalıyım nasıl atlatırım Tekrar aynı sınıfı okumak eğer derslerden geçemez ortalamayı tutturamazsam diğer sınıfın derslerini de alamama düşüncesi delirtiyo beni Çok üzülüyorum arkadaşlarımdan hep bi dönem geri kalcam Lütfen deneyimlerinizi benimle paylaşın:a015: karar aldım zaten kimseyle çıkmıcam:enbuyukkk:

Son düzenleme:
yaz okuluna yüklen derim, yazın verebildiğin kadar dersi verirsin böylece hem ortalamanı yükseltirsin hem de yılında kendi döneminin derslerini alırsın.

ya kimse mi kalmadı hiçCADIARZU Yoksa benim derdimi basit ve gereksiz mi buluyor sunuz:enbuyukkk:

yaz okuluna yüklen derim, yazın verebildiğin kadar dersi verirsin böylece hem ortalamanı yükseltirsin hem de yılında kendi döneminin derslerini alırsın.

yaz okulunda ana dersler için kurs açmıyolar o yüzden gitmedimsenağlama

yapacağın tek şey sistemli çalışmak, çok zor değil ama kendini derslerine vermelisin canım.1 sene kaybetmek tabi kötü olur ama yine de dünyanın sonu değil, o yüzden sen sadece üstüne düşeni yap ve çalış.strese girme ama...

bende ucundan siyirdim:lepi::Saruboceq: bak bencede kimseyle cikma valla bende cok esseklik ettim ilk donem o kadar kotu bi ortalama getrdim ki anlatamam neyse ikinci donem dunyada elimi etegimi cektim duzeldi valla:eek: bide tek caren bu donem aldigin tum dersleri vermek ve bi donemde geciliyo bildigim kadariyla ikinci donemde hemen ust siniftan ders alirsin yani ikinci donem ama o donemde komple aldigin dersleri vermelisin iste ust sinifin ilk donem derslerinide yaz okulunda verirsin boylece sadece bi donemde geri kalirsin arkadaslarindan biraz uzun oldu ama umrim yardimci olabilmisimdir???:eek: :1hug:

hee ben yeni gordum yaz okulun yokmus
ama hangi universite cunku arastirdin mi bilmiyorum ama baska universitede kaldigin dersleri alabiliryosun???

Bende üni de dönem uzatmıştım..Herke 4 yılda bitiricek die bişi yok..Bu kadar sıkıntı yapma(Gerçi bende başıma geldiğimde ciddi çöküntü yaşamıştım)
Neler yapabilirim dersen yapabiliceklerin maalesef sınırlı..İlk önce dönemde en yüksek notları almaya bak..Alamadığın dersleri yaz okulunda alıcaksın..Açılmayan ders olursa başka üni'den alıcaksın..Kısaca çok çalışman lazım çooookkk:eek:Ama sakın okulum uzadı die bunalım yapma..İnan okul bitincede keşke bitmeseydi dio insan..Hele bi de benim gibi işsiz kalırsan:nazar:senağlama

bende ucundan siyirdim:lepi::Saruboceq: bak bencede kimseyle cikma valla bende cok esseklik ettim ilk donem o kadar kotu bi ortalama getrdim ki anlatamam neyse ikinci donem dunyada elimi etegimi cektim duzeldi valla:eek: bide tek caren bu donem aldigin tum dersleri vermek ve bi donemde geciliyo bildigim kadariyla ikinci donemde hemen ust siniftan ders alirsin yani ikinci donem ama o donemde komple aldigin dersleri vermelisin iste ust sinifin ilk donem derslerinide yaz okulunda verirsin boylece sadece bi donemde geri kalirsin arkadaslarindan biraz uzun oldu ama umrim yardimci olabilmisimdir???:eek: :1hug:

biliyorum canım ben de onu dedim işte eğer veremezsem dersleri sene uzucak ama verirsem dönem uzucak Şimdiki aklım olsa hiç çıkar mıydım Psikoloji bölümünde de yazım var o psikopat sevgilimle ilgili bi el atarsanız ayrı bi sevinirim kızlara.s.

Bende üni de dönem uzatmıştım..Herke 4 yılda bitiricek die bişi yok..Bu kadar sıkıntı yapma(Gerçi bende başıma geldiğimde ciddi çöküntü yaşamıştım)
Neler yapabilirim dersen yapabiliceklerin maalesef sınırlı..İlk önce dönemde en yüksek notları almaya bak..Alamadığın dersleri yaz okulunda alıcaksın..Açılmayan ders olursa başka üni'den alıcaksın..Kısaca çok çalışman lazım çooookkk:eek:Ama sakın okulum uzadı die bunalım yapma..İnan okul bitincede keşke bitmeseydi dio insan..Hele bi de benim gibi işsiz kalırsan:nazar:senağlama

kıyamam yaaa:çok üzgünüm: İnşallah ii biş bulursun arkadaşım:Saruboceq: hani diyorum ki o zamnlarda neler yaptın çok az dersle bi dönem geçicek ve ben yurtta tek başıma hapsolucam sen nasıl vakit geçirdin

Son düzenleme:
X