dondurulmuş embriyo transferi sonrası neler yaptınız

bgnsngnm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2018
292
191
merhaba arkadaşlar.
Benim ikinci denemem, yaş 27. pazartesi (ayın 19u) dondurulmuş embriyo transferi oldum. 28ide test için çağırdılar. siz transferden sonra neler yaptınız? zamanınızı nasıl geçirdiniz? hangi ilaçları kullandınız? konuşalım belki zaman daha hızlı geçer

Havuc suyu ıc çig kabak cekırdegı cıtle 1 dılım ananas ye canım gunde bende dun pozıtıf aldım 1.denememde hıc kalkmadım sadece tuvalete kalktım hep uzandım bebe aspırını progestan estrofem folıkasıt kullanıyorum

Estrofemi kaç adet ve ne zamana kadar kullandın?

Canım ben şuan 2.denemeye başladım dondurulmuşlarım var. İlk denememde dondurılmuştu ama olmadı malesef
Ben ilk denememde cok dinlenmedim en cok buna bağlıyorm kendimce olmamasını. Gerçi rabbim ol dedikten sonra bunların bir önemi yok tabi ama formda pozitifi gören çoğu arkadaş ilk 3-4 gün tuvalet dışında hiç kalkmamış yataktan. Bu sefer bende öyle yapıcam

canım ağrın falan oldumu ilk günlerde. benm şuan ikinci gün kasıklarım ağrıyo biraz. çok kalkmak istemiyrm ama internettede sürekli yatmayın yazmışlar bilemedim

zatrn internetten araştrdm biraz da tutunma ilk 3-4 günde gerçekleşiyomuşuz. dinlenmek önemli gerçekten bencede. bende dinleniyorum sürekli ama bakalım sonuç ne olcak

canım ağrın falan oldumu ilk günlerde. benm şuan ikinci gün kasıklarım ağrıyo biraz. çok kalkmak istemiyrm ama internettede sürekli yatmayın yazmışlar bilemedim
Canım benı kı taze embrıyoydu yanlız 3 gun sadece tuvalete kalktım ben halada ısyapmıyorum uzanıyorum

kaç defa okumam gerekio canım varmı bi sayısı falan
Abdest aldırdılar bana 4 gunu kıbleye donerek 5115 defa ya halık okudum cok uzun suruyo gunduz basla bıde bı surahı su aldım yanıma 1 okudum 1 ufledım el mubdıyı hep okudum dıger gunler abdestsıx sekıldede okudum ya halık ı

tamam canım yapıcam bende inşallah. transferden kaç gün sonra banyo yaptın sen

Kızlar dinlenmek önemli ama sürekli yatmakta sıkıntı. İlk denememde 2.gün duş aldım ılık suyla.ayrıca onemli olan pozitif görmek değil eve bebek götürmek. Pozitif gördüm noldu şimdi pazartesi 2.denemeyi yapacaz

canım inşallah ikinci denemen herşeyiyle hayırlısıyla güzel ve olumlu geçer. Allah kucağında sağlıkla huzurla hayırlısıyla bebeğinizi alıp büyütmeyi nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…