Dondurulmuş embriyo ile 2. Tüp bebek tedavisi..?

ISSIZZ

Guru
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2012
3.791
15.475
Selamun aleyküm hanımlar...
Benim geçen yıl hazirandan dondurulmuş embriyolarim var 2 tane 5. Gün embriyosu..
2. Tedavi fiyatı ne kadar oluyor..
Ilkinde 12 bin ödedik..
Aşamalar nasıl transfer kaçıncı gün oluyor?
Igneler kullanacakmiyim yine..
Adetin kaçıncı günü başlanmalı tedaviye..
Tekrardan o zorlu süreç beni bekliyor..
Sabır ve dua ile yeni umutlar ..
Inşallah bu kez yüzümüz güler..
Allah bekleyen isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin Inşallah amin...
2. Tüp bebek tedavisi için...
Bilgi verirseniz sevinirim...

Aminnnnn.
Adetin 2. Günü doktora gidiyorsun, östrojen hormonu vermisti doktor bana,
Yumurta takibi gibi diyodum. Östrojen hormonu olan estrofem Rahmi kalınlaştırıp bebeğe uygun hale getiriyor. Sonra Progestan fitil de ekledi. Adetin 19-21. Günü transferim oldu.
Transferden beri hala estrofem östrojen hapi
Progestan fitil bu ikisini gunde 3 kez kullanıyorum. 3 gunde bir de prolutex iğne yapıyorumgobekten 2 tane. 10. Ve 12. Gunde kan tahlili yapıyorsun. İnsallah hakkımızda hayirlisi olur. Saglikla sıhhatle yavrularımıza kavuşuruz.

Ödemeye gelince dondurulma-çözdürme parası vereceksin. 2bin ₺ verdik biz Acıbadem’de. Extra isterler Ama ilk yaptirdigindaki gibi yüksek meblağlar vermezsin. Cunku sadece 3 kez rahim kontrolüne ultrasona ve 4. Gidişinde de 5 dklik bir işlem olan transfere gideceksin.

Reglinin 2. Gunu gittim...tedaviye baslandi...estrofemi agizdan progestani vaginal olarak kullanmaya basladim...3 kez kontrole gittim rahim kalinligi takip edildi...regliden 15 gun sonra da transfer yapildi...10 gun sonra kan testi yaptirdim:)ucret daha az olur ben 2250 odedim...

Sizin başka embriyonuz kaldı mı ?

Dondurulmuş embriyo tedavisine başladım.lütfen bana da dua edin. Dondurulmuş transferi öncesi nar suyu ve ananas tüketen var mi. Ananas faydalı mi. Kimi zararından bahsetmiş. Transferden sonra pozitif alan arkadaşlar ananası kaç gün yediniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…