dondurma yemek

esprituel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2014
124
48
Arkadaslar koruma evresindeyim bugun bir tane magnum bademli dondurma yedim acikcasi korkuyorum tekrar kilo alirim diye moralim bozuldu yerken iyiydi ama diyorum kendime :KK43: off off birsey olurmu ya he bu arada diger ogunlerde ne yedin diye sorucak olursaniz sabah 1 yumurtadan omlet peynir zeytin 1 cay kasigi tahin pekmez hindi salam 2 dilim.kepek ekmek oglene dogru lor peynirli salata yedim.bi 3 bucuk saat sonra filan magnum badem yedim kotu hissediyorum ama yaa off

gün içinde alman gereken kalori miktarını aşırıya kaçırmışsın , bir saat falan spor yap, ertesi gün de çok az ye, bu şekilde dengele , haftada birgün zaten ödül günün olsun istediğini ye ertesi gün az yersen bişeycik olmaz.

gün içinde alman gereken kalori miktarını aşırıya kaçırmışsın , bir saat falan spor yap, ertesi gün de çok az ye, bu şekilde dengele , haftada birgün zaten ödül günün olsun istediğini ye ertesi gün az yersen bişeycik olmaz.
Bi magnum 270 kalori yani bi 30 dakika kosmam lazim heralde

aynen bisiklet çevir varsa 45 dk 300 kalori yakarsın bari magnum gold yeseydin bademli daha çok kalorili :)
En sevdigim o valla bi tek ona dayanamam :)) haha ne yapiyim yaa amann ara yapmamistim zaten ordan 100 kalori tasarruf ediyorum allahtan simdi kosuyorum aklima estikce kosuyorum bi yarim saat kosarim rahat

X