Gebeliğe Hazırlık Dollenme belirtileri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ümidimizi yitirmeyelim kizceler Rabbım bizim de kucağımızi dolduracak sağlıkla tez zamanda inşallah eminim buna. 🌺 Sanırım hemen hemen hepimizin bat ı 10 gün sonra ortalama bekliyeyim birlikte bakalım inşallah birbirimize müjdeli haberlerimizi veririz 🤲🏻🤲🏻
İnşallah canım gün gün belirtileri yazalım

İnşallah canım gün gün belirtileri yazalım
Evet bak olabilir ben ovulasyon günümden sonra Bi kaç gün acayip gaz sorunu yaşadım afedersiniz baya rahatsız etti beni ve hamilelik belirtilerin de kabızlık yazıyordu bende ishal gibi oldu 😀 onu göz ardı ettim alakası yoktur diyip üşümeye bağladım. Ama ondan sonraki günlerde geçmeyen bel ağrım ve böbrek ağrısı gibi değişik Bi yanlarim ağrımaya başladı ara ara. Bi iki gündür de Göbeğimin üstüne bisey batıyor sanki. Gebeliğe ait olmayan ne kadar belirti varsa bende yani. Ve bence bu da tamamen kendimi dinlediğim için psikolojik olarak etkileniyorum. Dün test yaptım negatif çıktı ve şuan adete 9 gün var değişik Bi ruh hali ecerisindeyim 🙄🤕😀

Evet bak olabilir ben ovulasyon günümden sonra Bi kaç gün acayip gaz sorunu yaşadım afedersiniz baya rahatsız etti beni ve hamilelik belirtilerin de kabızlık yazıyordu bende ishal gibi oldu 😀 onu göz ardı ettim alakası yoktur diyip üşümeye bağladım. Ama ondan sonraki günlerde geçmeyen bel ağrım ve böbrek ağrısı gibi değişik Bi yanlarim ağrımaya başladı ara ara. Bi iki gündür de Göbeğimin üstüne bisey batıyor sanki. Gebeliğe ait olmayan ne kadar belirti varsa bende yani. Ve bence bu da tamamen kendimi dinlediğim için psikolojik olarak etkileniyorum. Dün test yaptım negatif çıktı ve şuan adete 9 gün var değişik Bi ruh hali ecerisindeyim 🙄🤕😀
Evet dediğin gibi piskolojik oluyo bazen ben ilk gebeliğimi hiç dikkate almadım ne yaşadım ne çektim bilmiyorum gerçi çok rahattım doğuma kadar hamile olduğumu hissetmiyordum ama ikinciyi isterken çok belirtiler geçirdim yaşıyorumda hala ama bu ay tek şüphelendiğim piskolojik olmayan mide bulantısı kasık ağrısı terleme yaşıyorum bide göğüs ucumun beyaz beneklenme olması

Evet dediğin gibi piskolojik oluyo bazen ben ilk gebeliğimi hiç dikkate almadım ne yaşadım ne çektim bilmiyorum gerçi çok rahattım doğuma kadar hamile olduğumu hissetmiyordum ama ikinciyi isterken çok belirtiler geçirdim yaşıyorumda hala ama bu ay tek şüphelendiğim piskolojik olmayan mide bulantısı kasık ağrısı terleme yaşıyorum bide göğüs ucumun beyaz beneklenme olması
Hakkında en hayırlısı olsun kuzum Rabbım gönlünün muradıni sana nasip etsin tez zamanda sağlıkla inşallah. 🤲🏻 🧿

Aslinda buda bir belirti diye okumustum terleme insallah canim vardir hepimizde ama sende baya belirti varmis benim bugun gun boyu hafif bulantilarim var
Benimde 10 gun var reglime ve degisik hissediyom 3 4 gundur mide bukantisi hafiften sonra mide yanmasi galiba ilk defa yasiyom istahim cok acildi istem disi yiyom kasik agrimda var hafif beldede ara ara agri gliyo bana mi oyle geliyo bilmiyom ama insallah olur ya

Ayni seyleri bende hissediyom benimde 10 gun var

Illede belirti olacak diye birsey yok canim herkez farkli test yapsana kuzum
Çok erken değil mi canım.. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.. 8 gün geçtiği oldu şubat ayında yine sömestrda hava değişikliği olmuştu.. Sanırım hava değişikliği beni olağan üstü etkiliyor. Bir hafta daha bekleyeceğim. Dua edin ne olırrrr

Çok erken değil mi canım.. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.. 8 gün geçtiği oldu şubat ayında yine sömestrda hava değişikliği olmuştu.. Sanırım hava değişikliği beni olağan üstü etkiliyor. Bir hafta daha bekleyeceğim. Dua edin ne olırrrr
rabbim insallah verir kuzum ❤️ bu ay hepimiz hamis oluruz

Kizlar bat 12 gun sonra uc gundur bel ve kasik agrisi ara ara mide bulantisi ve muthis bir bas agrisi var bunlar belirtimi sizce

Henüz çok erken öğrenmek için.Benim tavsiyem böyle oldu mu siye düşününce olmuyor kendi tecrübemden söylüyorum.Başka şeylere odaklandığımda gebelik elde etmiştim .Umarım yararlı olur söylediklerim ...

Selam kızlar. Bat ım 25 haziran perşembe ama tabi tarih kesin olmayabilir bazen bir kaç gün gecikme olabiliyor stresten veya hava dan yeme içme bile etki ediyor. Her neyse çok aşırı belirti halim yok aslında ama sadece çok uyku isteğim artı geçen haftadan beri ve arada çok nadir iğne batması gibi ağrı giriyor Rahime veya kasıklara batma oluyor o kadar. Ve genital bölge de aşırı koku var bu ara bu bir belirti değil sanırım ama söylemek istedim. İnşAllah herkes hayırlı haberler verir sırayla. Ben hepinize çook içten dua ediyorum. Çünkü bunu yaşayan bilir. Hani Nasrettin hoca damdan düştüğünde demiş ya bana damdan düşen birini getirin ancak o anlar beni işte aynen öyle..

X