Döllenen yumurta tüpte ilerlerken hissedilir mi ağrı vs.

Hadi inşallah vardır da ben hissetmiyorumdr canım ya 4-5 gün kaldı adete hala belirtim yok
İnşallah kuzum. Peki siz ve eşiniz gerek hormon gerekse üreme sisteminizle ilgili kontrol yaptırdınız mı? Ne kadar süredir deniyorsunuz canım süre uzun ise doktora görünürsünüz çözüm kolay bulunur.

Biraz kişiden kişiye değişiyor olabilir bizde bu ay ilk kez denedik ve ovülasyon zamanlarımda bel ağrısı başladı onun belirtisi olarak düşündüm sonra birkaç gün hafifledi ve tekrar başladı bir daha hiç geçmedi ben adet olucağım zamanda hep belim ağrır başka pek belirtim olmaz o zamandan beri süpürge yapmak için eğilince bile belim ağrıyor aynı adet olucakmışım gibi acaba istediğim için psikolojik belirti gibi mi hissediyorum diye düşündüm şuan adetime iki gün var dün ve bugün erken gebelik testi yaptım silikde olsa ikiside pozitif çıktı bugün düne göre bir tık daha koyu gibi yani kimyasal vs falan olursa diye erkenden gidip beta vermek istemiyorum eğer olmazsam haftasonu gidip vericem 😅 ama arkadaşımın hiç belirtisi olmamıştı mesela bu birqz kişisel bence bende çok duydum önceden daha belirti hisseden ama hiç olmayan da çok duydum 😂

çok garip ama yumurtlamadan ,adete kadar bel ağrısı ,kasık ve gögüs ağrısı çektim,doktora gittim test yaptık negatifti.doktor söktürücü verdi ama garip olan bir şey vardı.bu gögüs ağrısı aşırıydı hiç böyle olmamıştı tüp bebek hariç tabi.1 hafta sonra hamile oldugumu öğrendim geç döllenme olmuştu.

Biraz kişiden kişiye değişiyor olabilir bizde bu ay ilk kez denedik ve ovülasyon zamanlarımda bel ağrısı başladı onun belirtisi olarak düşündüm sonra birkaç gün hafifledi ve tekrar başladı bir daha hiç geçmedi ben adet olucağım zamanda hep belim ağrır başka pek belirtim olmaz o zamandan beri süpürge yapmak için eğilince bile belim ağrıyor aynı adet olucakmışım gibi acaba istediğim için psikolojik belirti gibi mi hissediyorum diye düşündüm şuan adetime iki gün var dün ve bugün erken gebelik testi yaptım silikde olsa ikiside pozitif çıktı bugün düne göre bir tık daha koyu gibi yani kimyasal vs falan olursa diye erkenden gidip beta vermek istemiyorum eğer olmazsam haftasonu gidip vericem 😅 ama arkadaşımın hiç belirtisi olmamıştı mesela bu birqz kişisel bence bende çok duydum önceden daha belirti hisseden ama hiç olmayan da çok duydum 😂
Bende hiç belirtisiz adet olurum canım bi bakarım aa gelmiş kan ama olucam gibi zaten bakalım

Naptınız adet oldunuz mu test yaptınız mı? Benim bat 9 bende bekliyorum inşallah adet olmam da hamileyimdir

X