Dolgu eritip memnun kalanlat

Ya daha önce eriten var mı kızlar lütfen yardımcı olun. Bende eritmek istiyorum ama cok korkuyorum kendi dokumda erir diye

Ben erittim çok şükür kurtuldum, kendi dokum erimedi, yalnızca dolgular eridi. Doktor iğne yapıp eritiyor, korkacak bir şey yok.

Ben erittim çok şükür kurtuldum, kendi dokum erimedi, yalnızca dolgular eridi. Doktor iğne yapıp eritiyor, korkacak bir şey yok.
Kim erittiniz acaba doktor bilgisi paylasirmisiniz ve doktor nerededir çok geçmiş olsun siz ne gibi süreç geçirdiniz

Ben Konya’da dermatolog Doç. Dr. Mehmet Ünal’a gittim ve çok memnun kaldım. Bir kaç gün iğne izi oldu sadece, başka da sorun yaşamadım.
Sizin dolgu maddenin yüzünüzde miydi burun cevresimi nasıl bir sorun yaşadınız acaba benim göz cevremin biraz alt kısmında korkuyorum hafif engebe görüntüsü var onu hafifletmek isriryorum sadece ama doktor görüşü önemli belki o bölgeyi eritmek isteyecek sürecinizden biraz bahseder misiniz nelerden korktunuz neler yapıldı işlem öncesinde dolgu tipi onemlimiydi doktor neler dedi bu arada çok geçmiş olsun 🙏

Sizin dolgu maddenin yüzünüzde miydi burun cevresimi nasıl bir sorun yaşadınız acaba benim göz cevremin biraz alt kısmında korkuyorum hafif engebe görüntüsü var onu hafifletmek isriryorum sadece ama doktor görüşü önemli belki o bölgeyi eritmek isteyecek sürecinizden biraz bahseder misiniz nelerden korktunuz neler yapıldı işlem öncesinde dolgu tipi onemlimiydi doktor neler dedi bu arada çok geçmiş olsun 🙏
Bana güya yanak dolgusu yapılmıştı ama göz altıma toplanıp şiş bir görünüm yarattı, ben de çok rahatsız oldum. Yapan doktora gitmedim, başka bir doktor göz altına iki üç defa iğne yaptı, dolgular eridi çok şükür.

X