dolaşım bozukluğu olduğunu nasıl anlarız?

birde sendede kılcal damarlar varmı başka hangi belirtiler oldu

Benimde rllerim hiç ısınmaz. Ayaklarım yaz kış sıcacıktır. Botlarımın içine babet çorabı giyerim. Evde çorapsız gezerim. Ama ellerimi ısıtamıyorum.
Hep folaiım boxukluğu diyolar ama gitmek nasip olmadı

Renkli doppler cektirmenizde fayda var varisleriniz icin ilaç verdikleri ilaci ve çorap kullanın derim.
Lazer köpük faydalı değil malesef bu işin geri dönüşü yok
Sadece ilerlemeyi durdurabilirsiniz corap ve ilacla
Digereri estetik olarak çözüm getirir.
Ve lutfen marka vermek dogru olmaz sanirim ama iki buyuk alman firma var onlardan birini secin yerlilerden uzak durun

kızlar merhaba benim bacaklarımda kılcal damarlar çıkıyor sürekli mor renkte kalçamdada var omuzlarımda bile var pembe onlar...selülitimde var popom basenlerim ısınmıyor hiç..elleim sıcaktır ayaklarım kışın soğuk sadece dolaşım bozukluğundan şüpheleniyorum doktora gittim kalpdamara, ilaç yazdı gönderdi tatmin olmadım ama bunun özel bir testi tahlili varmıdır çok merak ediyorum yoksa herhangi bir kan tahlilinde anlaşılırmı bilgisi olan sağlıkçı arkadaşlarda da bilgi istyorum..
varis o yapılacak bir şey yok daha fazlası olmasın diye egzersiz birde özel bir çorabı var birde ayakta fazla durmayın su bol için

Benimde rllerim hiç ısınmaz. Ayaklarım yaz kış sıcacıktır. Botlarımın içine babet çorabı giyerim. Evde çorapsız gezerim. Ama ellerimi ısıtamıyorum.
Hep folaiım boxukluğu diyolar ama gitmek nasip olmadı
Ilgincmis

X