Dokuz yasinda kiz hasta duanızı bekliyoruz.

cyberknife yöntemiyle donduracak benim tümörü büyümesin diye yaşım genç olduğu için buyurmuş.avaba cerrahi yöntem daha mı ıyı olur kafam karıştı.başka hastaneye de gideceğim güvenemedim şimdi prof. olsa da doktorum
Canım bizim kuzunuza hicbiryer olumlu konuşmadı,"misafiriniz olarak görün"dediler.Zaten herşey bir yıl içinde oldu bitti.Ama sizin durumunuz çok çok farklı,bu gün pek çok kişi vücudunda iyi huylu tümörle yaşıyor.Bir belirti verene kadar da kimbilir kaç sene vücudumuzda taşıyoruz.Sizin farkedilmis tani konmuş doktorların gereğini ve en iyisini yapacaklarından eminim.Yoksa dan dan yüzüne olasılıkları söylüyorlar.Ama yine de bu gece sizin için de dua edecegim:dua:

şu k.k da zaman zaman dert ler dinledik kimi incir çekirdeğini doldurmayan dertlerdi.tanımadığımız insanlara üzüldük dertlerine çare aradık .iyi ki var bu platform hem mutluluk hem terapi hem arkadaşlık herşey var burda

Cocugun adi sudenaz dokuz yasinda istanbul yeditepe hastanesinde suan ugur ture adli bi doktor ameliyat edecekmis ama cumaya kadar yetmisbes milyar pazarteside yirmi milyar daha istiyormus ameliyat pazartesi olurmus sadece o doktor umut var demis kayserideki cocugun saclarink kestirdi ama kendine guvenemedi ameliyat etmedi rabbim sizlerede sifa versin

IMG-20180311-WA0014.jpg

Cocugun hastaligi hic farkedilmedi hastaligin adı kondu tum belirtiler ortaya cikti gozune goturduler gozu kuculuyodu bir haftanin icinde kulagi sagir oldu agzi yamuldu yurumesi bzuldu epilepsi nobeti gevirebilirmis ameliyat olmazsa yemek yiyemez hale gelebilirmis yani mama yafa serum

Arkadaslar bir yakinimizin dokuz yasinda kizi hasta kizin beyninde tümör var ve hastalik baya ilerlemis aile kizlarinin hasta oldugunu yeni ogrendi kizin trk kukagi duymuyor yuruyusu bozuldu unutkanlik basladi gozleri cift goruyor sivasta yasiyolar hastalik iki hafta once ogrenildi cocuk iki hftada bu hale geldi manevi yardim dua edin lutfenn....
çok geçmiş olsun ben de dün öğrendim beynimde göz sinirime yakın 1 santim tümör olduğunu dondurma yöntemiyle büyümesini durduracakmış doktorum yüzde seksen seksenbeş başarı var dedi.sizinki çocukmuş bir de çok üzüldüm allah şifasını versin tez zaman da

20 İhlas
3 Fatiha
3 Ayetel Kürsi
20 Kevser okudum
Allah şifa versin.

Allah şifa versin İnşallah iyileşir minik
biranda mı hastalanmış çocuk? daha önce belirtisi yok uymuş
@ceycey0406 size de çok geçmiş olsun Allah şifa versin
sağolasın pazartesi ilk öğrendığımde korktum ağladım ama hayat devam ediyor güçlü olmak lazım evlilik hayatı çocuk bi sürü sorumluluk var üzerimde mücadeleye devam.allah sizlerden esirgesin bu tür hastalıkları

Cocugun adi sudenaz dokuz yasinda istanbul yeditepe hastanesinde suan ugur ture adli bi doktor ameliyat edecekmis ama cumaya kadar yetmisbes milyar pazarteside yirmi milyar daha istiyormus ameliyat pazartesi olurmus sadece o doktor umut var demis kayserideki cocugun saclarink kestirdi ama kendine guvenemedi ameliyat etmedi rabbim sizlerede sifa versin
facebook ta paylaşılmasını sağlayacağım ben facebook kullanmıyorum ama arkadaşım çevrem çok onlara mesaj atacağım şimdi acil paylaşsınlar.yarın da esra erol seda sayan whatshap hatlarına ne bulursam artık atacağım mesaj elimden tek gelen bu ve dualarım

ya dayanamadım çocuğu görünce hastalıkta ağırsa hele gurur onur olmaz heryere başvursunlar ya tv lere versinler .bak mine nur tatar diye kanser hastası bir çocuk vardı kanserdi.sosyal medyayı facebook u şunu bunu öyle ıyı kullandıki kendine yardım yağdı unluler hastaneye geldi yardım etti iyileştı bılıyorum artık.odasını tv prpgramı baştan asagı yaptı .sacı yok dıye peruk yağdı yurtdışından bile kıza.aile uyanık olsun güçlü olsun her yere cumhurbaşkanı başbakan basın tv ne bulursa başvursun evlat bu yaşasın kızımız

sağolasın pazartesi ilk öğrendığımde korktum ağladım ama hayat devam ediyor güçlü olmak lazım evlilik hayatı çocuk bi sürü sorumluluk var üzerimde mücadeleye devam.allah sizlerden esirgesin bu tür hastalıkları
amin
Allah ım acil şifalar versin

X