Dokuz yasinda kiz hasta duanızı bekliyoruz.

Arkadaslar bir yakinimizin dokuz yasinda kizi hasta kizin beyninde tümör var ve hastalik baya ilerlemis aile kizlarinin hasta oldugunu yeni ogrendi kizin trk kukagi duymuyor yuruyusu bozuldu unutkanlik basladi gozleri cift goruyor sivasta yasiyolar hastalik iki hafta once ogrenildi cocuk iki hftada bu hale geldi maddi manevi yardim dua edin lutfenn....
çok geçmiş olsun ben de dün öğrendim beynimde göz sinirime yakın 1 santim tümör olduğunu dondurma yöntemiyle büyümesini durduracakmış doktorum yüzde seksen seksenbeş başarı var dedi.sizinki çocukmuş bir de çok üzüldüm allah şifasını versin tez zaman da

çok geçmiş olsun ben de dün öğrendim beynimde göz sinirime yakın 1 santim tümör olduğunu dondurma yöntemiyle büyümesini durduracakmış doktorum yüzde seksen seksenbeş başarı var dedi.sizinki çocukmuş bir de çok üzüldüm allah şifasını versin tez zaman da
amin sizede cok gecmis olsun onada doktor yuzde bir demis masada kalir demis ypmadi ameliyat kayserde simdi istanbula gittiler

ankaraya getirseniz sivasta tedavi nasıl olacak.medicana da benim doktorum prof Gökhan kurt

Bir haftada hastaligin tum belirtileri ortaya cikti cok zor bir hastalik gozune goturduler tumor cikti

amin sizede cok gecmis olsun onada doktor yuzde bir demis masada kalir demis ypmadi ameliyat kayserde simdi istanbula gittiler
yaşayan biliyor dün ben de şok oldum ilk duyduğumda .umarım iyileşir çocuk daha yaşayacak çok zamanı var dualarım onunla

Bir haftada hastaligin tum belirtileri ortaya cikti cok zor bir hastalik gozune goturduler tumor cikti
basından yardım ıstesenız esra erol seda sayan vb gibi onlar istedıkleri doktora rahatlıkla ulaşırlar maddi destekte yaparlar aklıma başka bir şey gelmedi

Kayserideki doktor ameliyata karar verdi sacini filam kestirdi tamamen sonra yuzde cok azdi guvenip edemedi kulagi sagir oldu unutkanlik basladi yemesi yurumesi degisti gozleri farkli bakiyo cift goruyomus

Geçmiş olsun Allah şifa versin
Konu sahibi arkadaşım Allah şifa versin umarım bir kurtuluşu vardır çocuğun

Çok geçmiş olsun cey cey çok üzüldüm Rabbim şifa versinn

X