Dokuz Eylül Ünv de -izmir- doğum yapan ???

ficipi

...............
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
5.424
10
dokuz eylülde doğum yapan var mı arkadaşlar?
memnun kaldınız mı?
görüşlerinizi yazarsanız sevınırım..

gecen ay arkadasım orada dogum yaptı cok ta memenun kaldı ılgılenıyolarmıs baya ıyı dedı dogumdan sonrada oranın beledıyesı orada dogum yapanlara bezlerını ıslak menıllerını felaln yolluyo ayrıca bence ıyı yapanlar memnun ben yesılyurtta yaptım orasıda ıyıydı

ben 7 aylık hamileyken oğlum sabahtan akşama kadar hiç hareket etmedi özel dr. aradım enyakın hastaneyegit nts çektir dedi akşam eşim gelince gittik dokuzeylüle girişte hemen tekerlekli sandalyeye aldılar doğumhaneye götürdüler ntsye bağladılar 20 dk süreceğini söylediler benim velet yatağa yatar yatmaz hareket etmsinmi ama yinede kaldırmadılar kontrololsun diye 20dk. durdum bitmek üzereyken ultrasonla bakalımmı dediler gerek yok 2 gün sonra dr. gidicem dedim tamam dediler 5 dk.sonra ultrason için hazırlık yaptılar bende e ii bi bakın bari kilosunu erken öğrenirim dedim baktılar 3 tane asistan sinir ettiler 15 20 dk. baktılar yeterdedim anca bıraktılar sonrada alttan muayne edicez demesinlermi siniroldum iyice kendi dr. bile bakmadı daha hayırdedim bir tafra bir tafra yaptılar ozaman imza atın istemiyorum diye dedi biri getirin dedim nereye atılcaksa atiyim hemen çıktım biraz uzun oldu ama kusuruma bakma aklıma geldikçe sinir oluyorum bende orda yapmak istiyordum hatta oranın en iyi dr. özel muaynanesine gittim ama o bana dokuzeylülde değil özel hastanede yapabilirim dedi çünki dokuzeylül araştırma hastanesi ben karşıdan bakarım bütün işi öğrenciler yapardemesinmi yok dedim saolun

oranın doktoruna ozel muayeneye gıtmene rağmen ben doğuma gırmem dedi ha??
garıp yani..
ee sonra ne yaptın nerde yaptın doğumu?

doğuma girerim ama sadece bakarım dedi bütünişi öğrenciler yapardedi
benim dr. aile dostumuz ama turgutlu devlet hastanesinde uzakdiye dokuzeylüle giderim demiştim ama gerek kalmadı çok kolay bir doğum oldu ben narlıderede oturuyorum taaa turgutluya kadar gidebildik sezeryan olsaydı hiç tereddüt etme derdim ama sen bilirsin tabi

bu arada ilk sancım geldi dr. aradım en yakın hastaneye git baksınlar boşu boşuna buralara gelme sonra beni ara dedi bende dokuz eylüle gittim sancım 3 dk da bir geliyordu alttan baktılar 4 santim açılmış nts çektiler ama 5 dk. dayana bildim onlarda fazla tutmadı ne dediler biliyormusun bak HASTANEMİZDE YERYOK evet öyledediler bende zaten burda istemiyorum dedim hemen doğum yapıcağınız hastaneye gidin dediler bizde turgutluya gittik 1 saat olmadan doğum yaptım

hayret ya ınan gozum korktu yani.o halde nasıl yer yok deyıp gonderıyorlar ya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…