Döküm tava hakkında bilgisi olan var mı? Yada tava tavsiyesi olan?

Tefal titanium tava kullanıyorum çokta memnunum yapışma sorunu hiç yaşamadım kullanımı temizliği çok iyi 3 sene oldu bi çizik bile yok tabi birazda kullanıma bağlı gerçekten saglam tava eline aldıgında bile anlaşılıyor kalitesi
Peki tefal titanium tava da hard titanium mu yoksa titanium expertise olanı mı almalıyım sizinkisi nedir? Bu tavaların da kendi içinde kalite ayrımı oluyor malum

Peki tefal titanium tava da hard titanium mu yoksa titanium expertise olanı mı almalıyım sizinkisi nedir? Bu tavaların da kendi içinde kalite ayrımı oluyor malum
Titanium Expertise büyük olanıda var bir tane hard titanium 2 li seti var fark yok bence boyut farklı sadece 3 ünüde rahat bi şekilde kullanıyorum

Celiklerim korkmaz, cok memnunum. Sut tenceremin her hafta dibini tutturuyorum telliyorum, normalde celige hicbir sey olmaz :KK66: teflon olarak da yumurta yapmaya her turlu tava kullanabilirsin, mesela esse'den 10 liraya almistim sahan. Cok iyi bir sey istiyorsan da Tefal alabilirsin...
Dokum tava da et pisirmek icin kullaniliyor. Kullanimi zahmetli oldugu icin ben almadim.

Döküm tavada omlet yapılmaz. Burada Refika Birgül çok güzel anlatmış nelere dikkat edilmesi gerektiğini, izlemenizi tavsiye ediyorum.

Piyasada ve o saydiginiz markalarda döküm diye satilanların hiçbiri döküm değil önce onu söyleyeyim.
Döküm bir tencereyi 300'den aşağı alamazsınız. Enplus ve Hecha'ya bakmanızı öneririm.

Tefal cin isi olmayacak.. bu çinliler her seye el atmislar maalesef.. catal filan aninda cizer kasik filan.. benim esim hic dikkat etmezdi simdi daha cok ediyo.. gerci daha gecen yeni aldigim tavayi catalla cizmis dovecektim valla :)

ben 1 seneden fazladır kullanıyorum çizilmiyor.
tahta kaşık kullanmıyorum hiç.

X