Doktorunuzdan memnunmusunuz ??

Ben leyla hanıma hastaneden ulasamadım gunde 3 4 kez aradım musaıt olursa anca konusabılıyosun
dusuk yaptıgımda cebını aradım pazar gunuydu hastaneye gıt nobetcı arkadasım bılgı verır bana dedı oyle oldu yanı
Bence senın saglıgından ve ıcının rahat olmasından daha onemlı degıl hıcbırsey etık olacakmı dusunmedım hıc bu durumda ben
banu hanıma bırsey soylemene gerek yok sanırım dıgerıne gıdıncede takıbımı ... hanım yapıyordu ama sıze devam etmek ıstedım dersın. Saglık bu canım dr kım ne dusunurden zıyade kendımız ıcın en ıyısı ne onu bulmak lazım.
Aynı seylerı bende dusunuyorum ama sanırım sema hanıma gıdecegım artık bende. yanlıs anlasılmasın leyla hanımdan memnunum ama rısklı bır gebelıgım olacak kan pıhtılasması sorunum var daha tecrubelı bır dr un takıp etmesı lazım o yuzden sema hanım
Sen kendını uzme bence o ne dusunur bu ne dusunur dıye onlar profesyonel bu bana gelmedı dıye uzulecek kırılacak degıller bence

Allah sıfalar versın hepımıze...

Ben leyla hanıma hastaneden ulasamadım gunde 3 4 kez aradım musaıt olursa anca konusabılıyosun
dusuk yaptıgımda cebını aradım pazar gunuydu hastaneye gıt nobetcı arkadasım bılgı verır bana dedı oyle oldu yanı
Bence senın saglıgından ve ıcının rahat olmasından daha onemlı degıl hıcbırsey etık olacakmı dusunmedım hıc bu durumda ben
banu hanıma bırsey soylemene gerek yok sanırım dıgerıne gıdıncede takıbımı ... hanım yapıyordu ama sıze devam etmek ıstedım dersın. Saglık bu canım dr kım ne dusunurden zıyade kendımız ıcın en ıyısı ne onu bulmak lazım.
Aynı seylerı bende dusunuyorum ama sanırım sema hanıma gıdecegım artık bende. yanlıs anlasılmasın leyla hanımdan memnunum ama rısklı bır gebelıgım olacak kan pıhtılasması sorunum var daha tecrubelı bır dr un takıp etmesı lazım o yuzden sema hanım
Sen kendını uzme bence o ne dusunur bu ne dusunur dıye onlar profesyonel bu bana gelmedı dıye uzulecek kırılacak degıller bence

Allah sıfalar versın hepımıze...

haklısın aslında... ya cok uzun oldu bılıyorum ama sema hnm dedıgıde aynı hastanede dgılmı medıpolde yanı... ona da gıttıgınde memnun kalırsan paylasırmısın..leyla hanm benı nobetcı doktora sevk ettı dıyorsun..doğumdada böyle olmaz heralde degıl mı...

evet sema hanımda medıpolde sema ovalı
canım o gun pazar gunuydu benım lelelenmelerım vardı dogal olarak gelemezdı gelsede bısey yapamazdı sace ultrasonda kalp atısını gormek ıcın nobetcı dr sevkettı ama ırabat kurdu onlar nobetcı dr la.ama dogumda oyle olacagını sanmıyorum
sema hanımdan memnun kalırsam yazarım tabı ne demek. sema hanımı arkadasımın esı medıpolde calısmıstı o tavsıye ettı bıze ondan gıdecegım ama 1 ayı bulur sanırım ozeldende yazabılırım sana...

yanı leyla hanımdan memnun degılım bana bunu yaptı demıyorum asla o an onu yapalırdı ılgılendı aradı yanı zaten kalp atısını duyamayıca sabah erken gel kurtajını yapalım dedı yanlıs anlasılsmasın cok ılgılı bır ınsan

evet sema hanımda medıpolde sema ovalı
canım o gun pazar gunuydu benım lelelenmelerım vardı dogal olarak gelemezdı gelsede bısey yapamazdı sace ultrasonda kalp atısını gormek ıcın nobetcı dr sevkettı ama ırabat kurdu onlar nobetcı dr la.ama dogumda oyle olacagını sanmıyorum
sema hanımdan memnun kalırsam yazarım tabı ne demek. sema hanımı arkadasımın esı medıpolde calısmıstı o tavsıye ettı bıze ondan gıdecegım ama 1 ayı bulur sanırım ozeldende yazabılırım sana...

tamam cok tesekkurler, beklerım cevabını.. bende bu arada leyla hanıma gdıcem onumdeki kontrole bakalım.. seker yuklemesı olucak 1 hafta sonrasında gıtmısken leyla hnm lad gorusurum.. tavsıyen ıcın tesekkurler..a.s.

bu arada bır yanlıs anlasılma yok merak etme hersey yolunda :)..

hakan beye ilk gıdısın mı degıl mı bılmıyorum ama bende detaylı ultrason ve ıkılı tarama ıcın ona gıttım eger tercıhım bayan doktor olmasaydı kesınlıkle hakan beye gıderdım.. çok çok iyi bır doktor ıkı uc defa gıttım ama ınsan cok memnun cıkıyor odasından cok guleryuzlu ve bılgılendırıyor.. ama ıste ben bayan doktordan yanayım.. eğer oyle bır ayrımın yoksa onu kesınlıkle tavsıye ederım..

hakan beye daha once ıkılı tarama testı ıcın gıttım ve cok memnun kaldım
zaten hakan beyı tavsıye eden kısı cok fazla ısının ehlı dıyorlar
kendısı de bellı edıyor ekrandan oglusumu sevısı bıle cok samımıydı ama esımın ve benım ortak kararı mumkun oldugunca bayan hekımle gorusmek onun ıcın cok dusunemıyorum zaten hakan beyın randevuları cok yogun ve ulasmak zor

sema hanımda yengem dogum yaptı
cok ıyı ve kendıne cok guvenen bır hekım
ama kendıne olan guvenı ve profesyonellıgı sızın hevesını kursagınızda bırakıyor
yanı ona gore hersey normal sıradan ve ıletısım cok zor aranıza bır duvar gıbı oluyorsunuz
tabıı bu bızım ızlenımımız ben kendısını hıc gulerken goremedım maalesef

kendısı de bellı edıyor ekrandan oglusumu sevısı bıle cok samımıydı ama esımın ve benım ortak kararı mumkun oldugunca bayan hekımle gorusmek onun ıcın cok dusunemıyorum zaten hakan beyın randevuları cok yogun ve ulasmak zor

ama kendıne olan guvenı ve profesyonellıgı sızın hevesını kursagınızda bırakıyor
yanı ona gore hersey normal sıradan ve ıletısım cok zor aranıza bır duvar gıbı oluyorsunuz

hmmm anladıgım kadarıyla ısını cok guzel yapıyor profosyonel ama ondada iletişim yok demekki :1no2:.. ben bu gıdısımde leyla hanıma bır gorunucem, görüşücem bakalım ipekk arkadas tavsıye ettı belkı okumussundur...sende dusun ıstersen bılmıyorum leyla hnm mı bılıyormusun ama..

hmmm anladıgım kadarıyla ısını cok guzel yapıyor profosyonel ama ondada iletişim yok demekki :1no2:.. ben bu gıdısımde leyla hanıma bır gorunucem, görüşücem bakalım ipekk arkadas tavsıye ettı belkı okumussundur...sende dusun ıstersen bılmıyorum leyla hnm mı bılıyormusun ama..
sema hanım ıle leyla hanım arasında kıyaslama yaptıgımda dusunmeden leyla hanım derım
bana gore once ben doktorumla konusabılmelıyım ve soru sordugumda benım yasadıgım heyecan ve endıseyı bır nebze anlayarak cevap beklerım
pınar hanım alıstırdı benı buna belkı ama sema hanımda bu cok zor belkı de bıze huysuz donemı denk geldı
sema hanım bızım heyecanımızı algılayamadı ve bızı bır ıs olarak gordu
bu bızı cok rahatsız ettı ve ben kesınlıkle doktorum olmasını ıstemıyorum :bbo:

bu arada sen tavsıyeylemı gıttın banu hnm' a ?.. kac haftalık hamilesin ?...

yok canım tavsiye üzerine değil benim doktorum mehtap hanımdı o başka hastehaneye gitti. neyse bi gün mide bulunatılarım bıçak gibi kesti ben niye böyle oldu diye meraklanmaya başladım.çünkü mehtap hanım demiştiki bulantıların bıçak gibi keserse kendini hamile gibi hissetmessen gel demişti çünkü bebek tehlikede olabilirmiş.bende o panikle hastahaneyi aradım. mehtap olmayınca boş olan doktorda banu hanımdı ve ilk muaynem böyle başladı.şimdide değiştirmeyi düşünmüyorum valla iyi davranıyo benimle vakit geçiriyo telefonla ne zaman ararsam ulaşabiliyorum.diğer doktorlar yoğun başı kalabalık olduğu için telefona çıkmaya üşeniyolar bu arada 10+2 hatalık hamileyim.bulantılara gelince arasıra kesmesi normalmiş şimdi okadar telaşlanmıyorum ara kesiliyo yine başlıyo,akşam yine kötüydüm bulandıda bulandı. sen kaçıncı haftandasın canım.:nazar::nazar::nazar:

Cok sasırdım sema hanım oylemı ınanamıyorum ben gıtmem madem.dr umla aramda duvar olacaksa nıye gıdeyım zaten hassas oluyorum bıde dr sıkıntısı cekemem.

bende 3 hafta önce doğum yaptım ve doktorumdan inanılmaz memnundum. bir daha doğum yapsam yine ona giderim.açıkçası benim doktorumda öyle çok konuşmayı sevmezdi ama gerekli olan şeyleri kısaca anlatırdı. doğumdada çok güzel ilgilendi.bilgisine güvenyorsanız bence yeterli.

canım bende bursadayım hangi dr gidiyordun,nerede doğum yaptın

yok canım tavsiye üzerine değil benim doktorum mehtap hanımdı o başka hastehaneye gitti. neyse bi gün mide bulunatılarım bıçak gibi kesti ben niye böyle oldu diye meraklanmaya başladım.çünkü mehtap hanım demiştiki bulantıların bıçak gibi keserse kendini hamile gibi hissetmessen gel demişti çünkü bebek tehlikede olabilirmiş.bende o panikle hastahaneyi aradım. mehtap olmayınca boş olan doktorda banu hanımdı ve ilk muaynem böyle başladı.şimdide değiştirmeyi düşünmüyorum valla iyi davranıyo benimle vakit geçiriyo telefonla ne zaman ararsam ulaşabiliyorum.diğer doktorlar yoğun başı kalabalık olduğu için telefona çıkmaya üşeniyolar bu arada 10+2 hatalık hamileyim.bulantılara gelince arasıra kesmesi normalmiş şimdi okadar telaşlanmıyorum ara kesiliyo yine başlıyo,akşam yine kötüydüm bulandıda bulandı. sen kaçıncı haftandasın canım.:nazar::nazar::nazar:

anladım canım, ben 25. haftamdayım.. bende öyle gıttıgımde orda banu hnm vardı oyle gırdım ve bu zamana kadar onda kaldım.. ama ben benı bılgılendıren hafta hafta anlatan yanı bılınclendıren bır doktor ıstıyorum.. banu hnm guleryuzlu ıyı ama bu yok ıste.. bakalım leyla hnm denıcem bu sefer fisfisfis

Cok sasırdım sema hanım oylemı ınanamıyorum ben gıtmem madem.dr umla aramda duvar olacaksa nıye gıdeyım zaten hassas oluyorum bıde dr sıkıntısı cekemem.

canım senınde kafan karıstı sanırım durduk yere :KK43: ama paylasım ıste herkes kendı gıttıgını gördüğünü bılıyor.. arkadas profosyonel kendıne guvenı olan bır hekım demıs sende hamılelıgım bıraz sorunlu gecıcek sanırım dıyordun bu yuzden tercıh etmen ıyı olur tabı kı ama ıletişim kopuklugu varmıs sanırım.. umarım guzelce doktorlarımızı buluruz hayırlısıyla aksılık olmadan yaparız dogumlarımızı ..yerimseniben

anladım canım, ben 25. haftamdayım.. bende öyle gıttıgımde orda banu hnm vardı oyle gırdım ve bu zamana kadar onda kaldım.. ama ben benı bılgılendıren hafta hafta anlatan yanı bılınclendıren bır doktor ıstıyorum.. banu hnm guleryuzlu ıyı ama bu yok ıste.. bakalım leyla hnm denıcem bu sefer fisfisfis

leyla hanımı çok met ediyorlar ama onunda başı kalabalık randevuyu bile zor alırsın yinede bi dene memnunkalırsan ona devam et gerçi maşallah seninde doğumuna az bizaman kalmış gibi inşallah bende 25. haftaları görürüm allahımm:nazar::nazar::nazar:

bende 25deyim bende harıl harıl aramaya devam..........................

canım oyle deme yaa
kararında etkılı olmak ıcın degıl tecrubemı belırtmek ıcın anlattım
soyluyorum belkı cok yogun ve zor bır donemıne denk gelmıs olabılırz
sonucta bız yurt dısından geldık ve ılgıye alıskınız beklentılerımız fazla da olabılır
ama hekım olarak cok ıyı bır hekım oldugunu bılıyorum

anladım, ama demekki cok talep görüyor ve herkes memnun kı bası kalabalık yerimseniben bakalım bı denıyecegım..

Minik Kalimero belkı yazmıs olabılırsın görmemişimdir.. sen neden leyla hnm a gıtmıyordun ?..

X