Doktorunuzdan memnunmusunuz ??

Charm

Whats up ?
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2007
10.881
24
Arkadaslar ben medipole gidiyorum, orda bır doktrum var bastan berı rutın sekılde kontrollerımı ona yaptırıyorum.. doktorum tamam ıyı hoş hanım kadın ama ben sormadan bırsey anlatmıyor bulundugum hafta hakkında bılgı vermıyor ben sorarsam soyluyor.. yoksa bır şikayetın var mı dıyor ılaclarımı soruyor bıttımı yazayım mı dıye.. bırde ultrasonda bakınca bır ıkı sey soyluyor cıktı alıyor o kadar.. yanı sunları yemen lazım, bunları yememen lazım, egzersız yapman lazım, yada bu haftada soyle soyle olur bebegın böyle gelısır fılan hıc yok yanı saman gıbı gıdıp gelıyrum tamam guleryuzlu nobran degıl ıyı hoş ama hıc bılgılendırmıyor ben ne öğrenırsem kendım kıtaplardan yada netten hafta hafta takıp edıyorum o kadar..

sızın doktorlarınız sızı bılgılendırıyormu ? yapmanız yada yapmamanız gerekenlerı soyluyor mu ? abim bi yerden duymus sanırım hamıleler ıcın x-ray cihazlarından gecmek zararlıymıs benım doktor bundan hıc bahsetmedı bende abım oyle soyleyınce doktora sordum x-ray den ecmek zararlımı dıye evet zararlı onlardan gecme dedı Allahtan sordum yanı yoksa kendılıgınden ı ıhh :1closedeyes: söylemesi gerekmıyor mu bunu madem zararlı?? belkı bunun gıbı daha bılmedıgım neler var ama o soylemedıgı ıcın bılmıyorum :1no2: mesela ben bebegımın boyunu fılan sordum gecen gıttıgımde ne dedıgınıde tam anlamadım sankı 17-18 cm gıbı dedı halbukı daha fazla olması gerekıyor CADIARZU ben netten baktım sımdı; bebegın ultrason cıktısında FL (uyluk kemiği) ölçüsünü 7 ile carptıgımızda +/- %5 hata payı ıle boyunu ogrenıyormusuz Çok üzgünüm çoook.. ultrason cıktısından buldum FL yı 7 ıle carptım bebısım 28 cm ortalama.. bırde bızım yakın bır tanıdıgımız var benım abla dedıgım.. oda kadın dogum uzmanı ama doğuda görev yapıyor netten sordum sımdı ortalama 32 cm dir boyu dedı Allahtan o var bazen ona soruyorum.. ayrıntılı cevaplıyor benım doktora kalırsam ot gelıp ot gıdıcem doğuma :roflol:...:1no2:

dr çok öenli bence benim şeker gibi bir dr um vardı hamileliğimden doğum anıma kadar herşeye yardımcı oldu ve doğumuma da bizzat girdi...
her kontrole gittiğimde o ayda ya da hafta da olması ve olmaması gereken herşeyi anlatırdı...
nasip olursa ikinci bebeğime de ona gideceğim...

ne guzel cok sanslısın.. insan o zaman bilinçli gidip geliyor ne oldugunu bılıyor ben se dediğim gibi sorarsam anca....:dilcikar:

banu ergul e gidiyorum.. sen kıme gıdıyorsun memnun musun ?..

ben en basından berı pınar kumru'ya gıdıyordum
hastaneden ayrılmasından sonra leyla hanıma gıtmeye basladım sırın ılgılı bır hanım ama cok cok yogun
bazen telefonla ulasmak bıle zor oluyor
onemlı testlerım bıttıkten sonra dogum ıcın net karar verıcem hastane ve doktor konusunda

bende 3 hafta önce doğum yaptım ve doktorumdan inanılmaz memnundum. bir daha doğum yapsam yine ona giderim.açıkçası benim doktorumda öyle çok konuşmayı sevmezdi ama gerekli olan şeyleri kısaca anlatırdı. doğumdada çok güzel ilgilendi.bilgisine güvenyorsanız bence yeterli.

bende 4 aya kadar degıstırmeyı dusunuyordum hastaneyı sureklı hastane bakıyordum bı kac yeregıdıp gezmıstık esımle hatta kadıkoy sıfa ıstıyordum ama ssk anlasması olmadıgını ogrendım..olsaydı medıpolle aynı fıyata gelıcektı gidicektim.. ben yakın dıye bır de daha onceden cok gıtmıslıgımız var dıye ılk medipole gıttım rahatsızlandıgımda ve hamıle oldugumu bu doktorumda ogrendım sonra o ara sık kontrol olunması gerekıyordu baska bı yer bulana kadar gıde gıde 4 ayı buldum ondan sonrada gözum almadı artık baska bı yerı.. ama yınede cok sıkayetcı degılım sadece bılgılendırmıyor ıste..hıcbırseyden bahsetmıyor.. eğer hastanenı degıstırır de doktordan memnun kalırsan buraya yazarmısın.. belkı banada faydası olur..

benım cok alternatıfım yok
ya medıpolde leyla hanımda kalıcam
ya da medıcal park mehtap hanıma gecıcem
hem evıme yakınlıgı hem de sadece bu ıkı doktor hakkında ıyı referanslar aldıgım ıcın
aslında pınar hanım kadıkoy sıfaya gectı ama hem ssk olmaması hem de ekıbını begenmemız sebebıyle bız gıtmıyoruz oraya

mehtap hanımı bende duydum buraya gıtmeye basladıktan kuzenımın esı soyledı oda medıpolde mehtap hanımda yapmıs dogumu memnundum dedı ama ben banu hnm daydım zaten o zaman.. peki mehtap hanım nasıl bılgılendırıyor mu ? ilgili mi ?...

ben de su an onu arastırıyorum
hatta tereddutlerımı su an calıstıgı hastaneden benı arayan yetkılıye soyledım
bana buyrun gelın hem hastenemızı gezın, hem doktorumuzu hem de ekıbını tanıyın dıye davet ettıler
esımde 28 hazırandakı hakan beyın yapacagı olcumler bıttıkten sonra bakarız sımdı stressız bekleyelım bır yere kacmıyor kımse dedı

temmuz gıbı hastaneyı gezmeyı ve doktor ve ekıbıyle tanısmayı dusunuyoruz

canım bende senin gibi doktorumdan pek memnun değilim aynı benim doktorumu anlatmışsın benimkide sadece sorarsan cvp veriyor bu ay değiştirmeyi düşünüyorum okadar para veriyoruz değsin bari.seni gayet iyi anlıyorum doğum sürecinde arkadaşlarında dediği gibi doktor çok önemli.bilinçlendirmesi gerek her konuda.umarım herşey yolunda gider :))

hakan beye ilk gıdısın mı degıl mı bılmıyorum ama bende detaylı ultrason ve ıkılı tarama ıcın ona gıttım eger tercıhım bayan doktor olmasaydı kesınlıkle hakan beye gıderdım.. çok çok iyi bır doktor ıkı uc defa gıttım ama ınsan cok memnun cıkıyor odasından cok guleryuzlu ve bılgılendırıyor.. ama ıste ben bayan doktordan yanayım.. eğer oyle bır ayrımın yoksa onu kesınlıkle tavsıye ederım..

CANIM BENDE BANU HANIMIN HASTASIYIM ASLINDA İYİ GÜLER YÜZLÜ Bİ KADIN BANA SICAK GELİYOR AMA DEDİĞİN GİBİ BEBEĞİN GELİŞİMİ HAKKINDA Bİ BİLGİ VERMİYO.ZATEN BEBEĞİN SAĞLIKLI GELİŞTİĞİNİ SÖYLEDİĞİNDE O KADAR RAHATLIYORUM Kİ BENİMDE BİŞEYLER SORMAK AKLIMA GELMİYO AÇIKÇASI. KISACASI BEBEĞİM SAĞLIKLI OLSUNDA AYRINTISINI NETTEN DE TAKİP EDEBİLİRSİN BEN ÖYLE YAPIYORUM.GEBELİK ORG YE GİR NETTEN ORDAN HAFTA HAFTA TAKİP EDEBİLİRSİN

evet ıste dedıgım gıbı sen de bılıyorsun.. bende zaten netten takıp edıyorum dedıgım gıbı brde doktor ablama soruyorum kafama takılanları.. kıtaplara bakıyorum okuyorum baska baska bır suru sıteye bakıyorum sadece oraya degıl..sonra ordan boyle ogrendıkce nıye doktorum soylemıyor dıyorum işte.. ama ne yapalım bunada sukur en azından guleryuzlu ve hanım.. nobran degıl..:sm_confused:

bu arada sen tavsıyeylemı gıttın banu hnm' a ?.. kac haftalık hamilesin ?...

ben medipolde hakan apaydın'ın çok iyi bi dr. olduğunu duymuştum.Bana uzak olmasaydı ona gidecektim.Çok tavsiye eden oldu...Aklında bulunsun..

canım banu hanımdan memnun deglsen leyla hanım var benım dr um o da cok tatlı ve bılgı verıyor her konuda
sonra sema hanım var ben sımdı ondan randevu alacagım ınsallah bıraz rısklı bır gebelıgım olacak sema hanım daha tesrubelı dıye duydum ama leyle hanımdanda cok cok memnunum.
dr cok onemlı kızlar degılmı onlara bı suru para dokuyoruz nıye netten ordan burdan ogrenelım durumumuzu degılmı
memenun degılsen degıstır arkadasım

ben medipolde hakan apaydın'ın çok iyi bi dr. olduğunu duymuştum.Bana uzak olmasaydı ona gidecektim.Çok tavsiye eden oldu...Aklında bulunsun..

tesekkur ederım bılıyorum hakan beyi, kendısıne bır kac defa gıttım ayrıtılı ultrason ıcın hatta burda bır arkadasa tavsıye bıle ettım ama ben bayan doktordan yana oldugum ıcın onu terch etmedım yoksa şüphesiz hakan bey olurdu tercihim..

evet benı cok ıyı anlamıssın, sonucta ozel hastane ve paramızla gıdıyorz ama ben bılgılenmek ıcın doktorumdan deglde baska kaynaklardan faydalanmak zorunda kalıyorum malesef ... leyla hanım pekı telefonla arayıp gerektıgınde bırsey sorabılıyormusun yanı cok mesgul oluyormu... bırde ben sımdı aynı hastanedekı bır doktordan baska bır doktora gecsem acaba etık olarak bır sorun olur mu ?? ne dersın.. yanı ne demelıyım sonucta hastane degıstırsem tamam da aynı hastanede bır doktordan dıgerıne gecerken banu hnm a ben artık sıoze gelmeyecegım mı dıyecegım ne denır kı?? kımseyı kırmakta ıstemem kı ne yapmalı acaba ?? :1no2:...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…