doktorum hastaneden ayrılmış yardım edin

h.mine

Nirvana
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
1.052
7
bu gün hastaneyi aradım randevu almak için bide ne duyayım doktorum hastaneden ayrılmış ne kadar zor durumda kaldım hamileligimin başından beri ona gidiyordum sonuçta şimdi yeni doktor bulmam gerekecek çok üzücü deil mi?

canım sanırım seni çok iyi anlıyorum... :teselli:
bende özele gidiyordum.. şimdi sigortayla anlaşmaları bitti ve maddi olarak baya bi yük oldu bize... hadi onu geçtim bide gittiğim yerle alakalı duyduğum olumsuz şeylerde cabası... :1no2:
bende değiştirecem sanırım doktorumu... :kızgın:
7 aydır gidiyoruz neredeyse son zamanımızda bööle bi durumla karşılaşmak çok kötü oldu.... Çok üzgünüm çoook
sanada banada... :çok üzgünüm:

gercekten cok stres sebebı bır durum
hamılelıgımın 3,5. ayında doktorum bana haber bıle vermedıgınden aynı sekılde bende ogrendım ve cok stres oldum
2 ay boyunca stres ıcınde hastane ve doktor arastırdım
sımdıkı doktorumun odasına aglayarak gırdım herseyı anlattım ve eger sızde boyle yapacaksanız hastanız olmayayım dedım
sukur sımdılık ıyı gıdıyoruz ama korkmuyor degılım sankı her an bır sey olacakmıs dıye

Doktorlarda son aylarında olan bir hasta geldiği zaman zorlanıyorlar, benim doktorum öyle demişti, ona alışmak zor oluyor, ilk aylardan itibaren neler yaşadı neler geçirdi bilmiyoruz, ölçümlerini biz yapmamış oluyoruz sadece kulaktan dolma bilgilerle hareket ediyoruz o da zor oluyor demişti. İki taraf için de zor sanırım. Doktorlarınızın hastane dışında ayrıca özel muayenehaneleri yok mu? Benimki öyle, o yüzden hastaneden ayrılsa bile problem değil, sonuçta yeri belli.

canım bende aynı durumdayım benim doktorum devlethastanesinde çalışıyoru fakat biz özel muayehanesine gidiyorduk ama dogumumu devlet hastanesinde yapacaktı geçen ay emekli oldu özel hastanelerle anlaşmış.bende ne yapcam diye kara kara düşünüyorum özel hastaneler çok pahalı orada dogursam bizi epey aşar.ne yapcam bilmiyorum yaa.

Bende doktorumu değiştirdim. özel hastane ile anlaşmasi vardi haliyle anlaşma feshedilmiş. Doğumu onda yapacak olursam fiyati 2 ye katliyor ve ssk olmamin hiç bir anlami kalmiyor. şimdi yeni bi doktora gittim ama eğer özel hastaneler anlaşmalari bitirilerse o zaman halimiz harap

X