Doktorum direk tüp Bebek dedi

didom65

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2022
103
38
25
Merhaba arkadaşlar lütfen bilen yada yaşayan varsa soruma cevap verebilirmi ben 24 yaşındayım 1 buçuk yıldır evliyim korunmasız ilişki yaşiyorum hiç gebelik durumum olmadi adet duzensizligim var 1 ayde 2 defa yada 2 ayda 1 defa görüyorum hastaneye gittim doktorum amh hormonu icin kan aldi ve altan muane yapti yumurtaliklarima bakmak icin amh hormonum 0.030 çıktı doktor başka hiç bir muane yada tedavi uygulamadan direk tüp bebek dedi sizdede böyle bir durum yaşayıp normal yolarla yada bir tedavi görüp hamile kalan var mi ben ne yapacağımı bilmiyorum tüp bebek yaptırıp yaptirmama konusunda çok kararsızım biraz aramı versem yada tüp bebekmi yapsam yoksa direk bir doktora gidip baştan kontrol mü yapsam çok kararsızım

üniversite ya da şehir hastanesi infertilite bölümüne giderseniz ordan sizi yönlendireceklerdir. detaylı bilgim yok benim de malesef, amh düşüklüğünde rapor çıktığını biliyorum sadece
Merhaba evet ben infertelite bölümüne gittim doktor 10 defa gitikten sonra bana hiç birseyimin olmadigini soyledi adet duzensizliginden dolayı cocugun olmuyor dedi sana ilaç verecem kulan dedi o ilaclarda bana pek iyi gelmedi yarida biraktim o doktor sadece beni basindan salmak icin oyle soyledi hakkimi helal etmiyorum ona ondan sonra yumurtaliklarimin az olduğunu ogrendim direk tüp bebek oneriyorlar bende bilmiyorum ne yapacagimi

Selam canm bende 0.30 amh ile tüp bebek önerisi yapıldı ben farklı doktorlara 2 yıl tedavi masrafları ödedim ve bunların sonunda 0.28le tüp bebeğe başladık kadın doğumcu yerine tüp bebekte uzman olanlara gitmeni tavsiye ederim

Kimi önerirsiniz acaba Ankara da

Amh dusuklugunun tedavisi yok ne yazik ki, o yuzden doktorunuz direkt tup bebek demis

Öncelikle çok geçmiş olsuun Maalesef çıkan sonucunuzun çokta bir tedavisi yok tüp bebek dışında..

Bende senin gibi çok bekledim 36 yaşın dayım 2. tüp bebek denemesi yaptım ve sonuç bekliyorum doktorum keşke daha erken gelseydin dedi. Maksimum 2 yıl sonrası bebek tedavisi için uygun görüyorlar.

Evet biliyorum. Girip bir kac tüp bebek uzmaniyla. Yüz yuze görüşme sagliyacam bakalim onlar bana ne onerecek
Biliyorum bir tadevisi yok ama amhsi benden düşük olupta normal yolla gerirende var iyi bir doktor tedavisi altina girip hamile halanda var doktor hiç bir tedavi yapmadi sanki basindan saldi
Cnm amh çok önemli bi hormon ve ne yazıkki tedevasi yok hangi uzmana da gitsen tüp bebek önerecek . Doktor seni basından salmamış yani doğru yolu göstermiş

Bende senin gibi çok bekledim 36 yaşın dayım 2. tüp bebek denemesi yaptım ve sonuç bekliyorum doktorum keşke daha erken gelseydin dedi. Maksimum 2 yıl sonrası bebek tedavisi için uygun görüyorlar.
İnşallah hayirli sonuclar alirsin rabbim isteyen herkesede nasip etsin ama mutlaka gidip görüneceğim tüp bebek merkezlerine

Teşekkür ederim Araştıracağım. Mesela para canlısı bir doktor mu yani gereken şeylerin dışın da gerekmeyen şeylerse ister mi
Yok maddiyat konusunda çok yardımcı oluyor. Ücreti bi tık yükselmiş ben o yüzde çağrı hocada devam edemiyodum. Ama hala görüşürüz, hala mesaj atarım her şekilde cevap verir, sizi asla unutmuyor öyle söyleyim, bana riskli bi durumunda hemen bana gel her şekilde maddi açıdan da yardımcı olurum der. En azından sizde bnce Ön görüşme yapmanızı tavsiye ederim.

Merhaba birşey soracağım bu hangi hastahane ve ön gorusmede bir ucret aliyormu bildiginiz baska işinde iyi bir bayan doktor biliyormusunuz

Merhaba birşey soracağım bu hangi hastahane ve ön gorusmede bir ucret aliyormu bildiginiz baska işinde
teşekkür ederim canım seninde gönlüne göre versin rabbim.
Amin Allah razı olsun size bir sorum olacak ben tüp bebek merkezine gidecegimde ama izmirde bir devlet hastanesinde ben simdi nasil yapacagim gidip direk hastanede tüp bebek bolumunde randevumu alacagim yoksa internete kadin hastaliklari bolumunde istedigim doktordan randevu almaliyim tam olarak bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…