Doktoru anlayamadım. Sezeryanda bişeymi oldu acaba???

ceylinkayra55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2008
11
0
38
ben sezeryan olalı 38 gün oldu bugün ilk 16 gün damla damla kanamam oldu. 16. gün kesildim ve şu an boşanmak üzereyim babamın evindeyim eşim cuma günü geldi ve ben çok üzüldüm ve çok aşırı kanamam oldu cuma cumartesi pazar günü kesildim. Doktora gittim ultrasyona soktu. Sezeryanı samsunda olmuştum şuan ordudayım. Doktor hamilelik şüpheleniyormusun dedi ben eşimden ayrıyım dedi peki sezeryan yapan doktor rahimle ilgili bişey dedimi diye sordu hayır demedi dedim. Ama bende gördüm 2 tane sanki hamile gibi kese vardı. Bi sorun mu var dedim yok dedi ama bana 2 kutu orgametril verdi. Gene sordum rahimde bi sorunmu var diye bana en az bir kere adet görmen gerek dedi: Çok moralim bozuldu ne yapıcam bilmiyorum günde 3 defa içmemi ve hiç ara vermemi unutmamamı söyledi sizce ne olabilir böyle bi sorun yaşayan varmı? Herşey üst üste geldi bebeğimi kaybettim eşimle ayrıyım bide böyle bişey dayanacak gücüm kalmadı artık ne yapacağımı bilmiyorum şimdiden verdiğiniz cevaplar için tşk ederim...

canım benm ALLAH yardımcın olsun inşalllah tatlım.. benim kanamamda 40-45 gün bir şddetlendi bir durdu normaldir bence sen bir doktora daha görünmelisin mutlaka.. bence seni muayene eden doktor anlamamış bana öyle geldi boşuna lohusa demiyorlar kanama görmen çok normal hem ne kesesi saçmalamış resmen üzülüncede kanamanda artma olması normaldir.. hakkında hayırlısı olsun balım..

canim Allah yardimcin olsun yaaa. Esinle ayrilmana da cok uzuldum.. canim kanama gelmesi normal olabilir ama yanilmiyorsam 10 gun falan surmesi lazim. hadi 15 gun. icerde parca kalmissa kanama devam ediyor. iyice muayene ol. boyle bir sey olabilir. o gorduklerin de parcalar olabilir.

Verdiği ilaç ruhsal bunalım yada tranva sonrası veriliyo canım
Allahım sabır versin.
Keşke bu dönemde destek olsanız birbirinize.
kaç haftalık hamileydin sen??
kese görmesi için doğum sonrasında küçük olmalı gebeliğin.
38 günde hamile kalamazsınki

Güçlü olmaya çalış canım
2 ayda düzene girer inşallah.
Sabırlı ol..
sevgiler

merhaba canım bende seninle aynı sorunları yaşıyorum.Sezeryan olalı 35 gün filan oldu yaklaşık 25 gün kadar kanamam geldi sonra kesildi iki gün önce yine başladı ama çok şiddetli değil annem bu durumun normal olduğunu söyledi.Ben de senin gibi bebeğimi kaybettim ve eşimle şu anda ayrıyız.Ben tekrar kanamamın olmasını bu üzüntü ve strese bağlıyorum hakikatten çok zor günler geçiriyorum bir ay içinde tüm hayatım altüst oldu.Mutlu bir olaya hazırlanırken zamansız bir doğum,bebeğimin kakasını yutması sonucu ölümü eşimin anlamsız ve gereksiz tavırları.Ne yaşadığımı anlamaya çalışıorum ama farkettimki üstesinden gelemeyeceğim o yüzden psikoloğa gitmeye karar verdim ve randevu aldım bakalım halledebilecekmiyim benim yedi yaşında bir oğlum var onun olumsuz etkilenmesini istemiyorum.

niye sezeryan niye bebekler ölüyor anlamıyorum çok üzülüyorum bu gördüklerime allah kolaylık versin.ben 2tane normal doğum yaptım 40.45 gün kanamam geldi.kesecik dediği kistmi acaba çok üzüldüm allah sabır versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…