Doktordan skandal facebook paylaşımı

Önce aşağılamış sonra tereyağından kıl çeker gibi işin içinden sıyırmaya çalışmış ama yememiş kimse :KK48:
Şimdi gerçeklere gelelim madem , tesadüftür ki siz de orada muayene için bekliyorsunuz ve kadın hastalıkları ya hani tepkiniz ne olurdu merak ettim ???
Transseksüellerin vajinası oluyor biliyorsunuz. Vajinal bir hastalık için kadın hastalıklarına değil de kulak burun boğazcıya mı gitmelerini bekliyoruz acaba?
Şahsen benim tepkim olmazdı. Doktorun uzmanlık alanına giriyorsa benim kadar onun da orada olma hakkı var.

Transseksüellerin vajinası oluyor biliyorsunuz. Vajinal bir hastalık için kadın hastalıklarına değil de kulak burun boğazcıya mı gitmelerini bekliyoruz acaba?
Şahsen benim tepkim olmazdı. Doktorun uzmanlık alanına giriyorsa benim kadar onun da orada olma hakkı var.
Tamam bunu sen biliyorsun peki ülke genelinde bilinmediğini varsayarsak orada ki hastalar , ''la bu erkek ne işi var buda hihihi'' diyip yanındakilerle fıs fıs hakkında konuşup bir de irdeleyen bakışlar ile rahatsızlık vereceğini biliyor musunuz ? Bu toplumumuzun ne yazık ki en acı gerçeği ... Türkiye'de yüzde 90'ı aynı tepkiyi vereceği kanaatindeyim. Yüzde onluk o kısım ise Ülkemizde çok nadir bulunan insanlardır.

ELBETTE KARŞIYIZ ELBETTE BU KİŞİLER OLMASIN İSTİYORUZ ama sen doktorsun doktor kal

Şimdi gerçeklere gelelim madem , tesadüftür ki siz de orada muayene için bekliyorsunuz ve kadın hastalıkları ya hani tepkiniz ne olurdu merak ettim ???

Tamam bunu sen biliyorsun peki ülke genelinde bilinmediğini varsayarsak orada ki hastalar , ''la bu erkek ne işi var buda hihihi'' diyip yanındakilerle fıs fıs hakkında konuşup bir de irdeleyen bakışlar ile rahatsızlık vereceğini biliyor musunuz ? Bu toplumumuzun ne yazık ki en acı gerçeği ... Türkiye'de yüzde 90'ı aynı tepkiyi vereceği kanaatindeyim. Yüzde onluk o kısım ise Ülkemizde çok nadir bulunan insanlardır.
"Tepkiniz ne olurdu" diye sordunuz, tepkim ne olurdu onu söyledim.

Dediğinize katılıyorum ama.

Burada olsa başı ciddi belaya girerdi. Hiçbir sağlık çalışanının bir hastanın fotoğrafını, adını sanını paylaşma hakkı yok. Bunu iyi niyetle yapanlar bile işlerinden olup haklarında soruşturma açılmışken, böyle terbiyesizliği bayağı ödetirlerdi buna.
benim bildiğim burada da yasak ama ne kadar uyuluyor
mesela bir doktor arkadaş gelininin sprial takıp takmadığını soran kayınvalideye bilgi vermediğini söylemişti bana

Gerçekten paylaşım olmamış şimdi artı resim koyup o insanı aşağılaması ayrı bir ayıp.
Tasvip etmeyebirlirsin ama böyle de malzeme yapman çok çirkin. Büyük konuşmamak lazım mutlaka ki senin de çocukların vardır.

Çapsız.
Bir de üsluba bak!
Kendi başınıza en ufak bir şey geldiğinde ortalığı ayağa kaldırırsınız ama.
Tabi dünya sizin etrafınızda dönüyor.
Ego manyakları...

ELBETTE KARŞIYIZ ELBETTE BU KİŞİLER OLMASIN İSTİYORUZ ama sen doktorsun doktor kal

Bunlar nefret sözleridir ve hali ile kibledim seni. Bu sözlerin ile avrupadaki asiri sagcilarin "müslümanlari istemiyoruz, yok olsunlar" demelerin ne farki var?

Dininden dolayi tasvip etmeye bilirsin "bu kisiler olmasin istiyoruz" ne demek be ? Güya bide doktora ayar veriyorsun, doktordan ne farkin var senin?

Ne hakla paylaşıyorsun ki haberi olmadan bir insanın resmini kendi hesabında. Onuda gećtim aşağılamak ne haddine. Tasvip edersin etmezsin ama bunu bir kişi üzerinden yapmak çok çirkin. O fotoğraftaki kişi umarım tazminat davası açıp ugraşir bu insanlıktan nasibini almamış doktorla.

ülkedeki ayrımcılık artık büyük boyutlarda. bu doktorun meslekten men edilmesi gerekiyor. her doktor kendince uygun görmediği hastayı böyle ifşa ederse ne olur memleket??

Ben inancım geregi es cinselligin eyleme dökülmesinin haram oldugunu söylüyorum.Zinaninda haram oldugunu söylemek gibi bu.Tanidigim butun es cinsellerde cok iyi yurekli merhametli insanlardi. Ben seviyorum bu insanlari muhakkak kötüsüde vardır ama bana denk gelmedi , gelmesinde insallah.

X