doktordan geldim

asel06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
358
2
49
klomen kullanmıştım bugün başladıgımın 11.ci günü iki tane yumurta oluşmuş 25 ebatı ama çatlamamış çatlar dedi yarın gün verdi bu arada çatlatma igneside piyasadan kaldırılmış kısaca bana 3.4 gün dua edermisinizyerimsenibena.s.

canım benım allah yardımcın olsun gonlune gore vesınnn dualarım senınleee

cnm inş.çatlar çatlamazsa kist oluşur
nasıl çatlama iğnesi kaldırılmış olurmu yaaaa hiç öle şey ben aşılama oalcam iğne ile yumurtamı geliştirip iğne ile çatlatacaklar cnm ....eğer iğne yoksa neyle çatlatacakmışşş
bende bir ay klomen kullandım yumurtam oluştu ama çatlamadı cnm ve o ay 60.günde farlutalle adet oldumm............
bir yanlışlık olmasın?
dilerim çatlar yumurtan ve meleğine kavuşursun cnm

ganaphen kullandıgımda çatlatma ignesi oldum bunda gerek görmedi nebilim amaaaaanzaten bu son bida ugraşmıycam yöntemmiş tedaviymiş bırakacam

canım hayırlısı olsun....... dilerim mutlu haberi bize ulaştırırsın...

canım eger piyasadan kaldırılmıs ise mutlaka bir sebebi vardı yani saglıga zararlı bir tarafı falan. lutfen bu acıdan bak.o yoksa baska bir catlatma ignesi vardır. o yoksa baska bir yolu vardır. hemen kötü dusunme ltf. insallah kendliginden catlar:)

allah yardımdın olsun güzelim...inşallah herşey gönlünce olur.......çok uğraştırmaz seni bebeğin

inşallah tüm dualarım seninle hayırlı haberlerini bekliyorum.dilerim 9 ay 10 gün sonra nazlı bebeğine kavuşursun bitanem.

Dualarim Seninle Canim Inş.herşey Yolunda Gider Allah Gönlüne Göre Versin

amin kızlar inşaallah hepberaber yer gök duayla valla bugün çalışmalar başladı hayırlısı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…