Doktorda ne gıbı testler????

Geçmiş olsun. Yumurtlama olmuş mu?

Bir sorun yokmuş...
Tamamen benım bekleme ıstegımden dolayı beklıyorum...
Çünkü kilo vermem lazım... Bakalım heyecanla kılolarımdan kurtulmayı beklıyorum :)

Bir sorun yokmuş...
Tamamen benım bekleme ıstegımden dolayı beklıyorum...
Çünkü kilo vermem lazım... Bakalım heyecanla kılolarımdan kurtulmayı beklıyorum :)

Çok sevimdim canım...:lepi:Folikasiti almayı unutmaa arkadaşım...Kilo alacaksın zaten çok zorlama kendini...Doğumdan sonra sıkı bir rejime girersin...Hem çocuk hem yeni bir sen! Mükemmel olurr....:teytey::teytey:

Çok sevimdim canım...:lepi:Folikasiti almayı unutmaa arkadaşım...Kilo alacaksın zaten çok zorlama kendini...Doğumdan sonra sıkı bir rejime girersin...Hem çocuk hem yeni bir sen! Mükemmel olurr....:teytey::teytey:

Çok tesekkur ederım cnm
Ama suan 85 kıloyum en azından 70 olmam lazımkı hamıle kalayım yoksa 100 kg ıle doguma gırerım :)) :gitme:

Çok tesekkur ederım cnm
Ama suan 85 kıloyum en azından 70 olmam lazımkı hamıle kalayım yoksa 100 kg ıle doguma gırerım :)) :gitme:

Canım hiç öyle düşünme...Kilolu olan bayanlar daha az alıyor...7 kilo ile hamileliğini bitiren kilolu çok...Yani oarası hiç belli olmuyor...60 kilo ile girip 90 kilo ile doğuranı da gördüm...Yediklerine dikkat edersen 7 kilo ile kapatırsın..Normali de oymuş zaten..Fazlasının bebeğe yararı yokmuş..

Ayy herkes boyle dıyorrr :)))
Ve dahada fazla heveslenıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…