doktor...

melek82

Guru
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
146
2
41
mrhaba bayanlar sizce jinekoloğunuzun bayan mı olsa daha iyi anlıyor yoksa erkek doktorlar mı daha ilgili...yorumlarınız ve düşüncelerinizi bekliyorum

mrhaba bayanlar sizce jinekoloğunuzun bayan mı olsa daha iyi anlıyor yoksa erkek doktorlar mı daha ilgili...yorumlarınız ve düşüncelerinizi bekliyorum

ben erkek olursa daha iyi derim. bayanlar zaten bizimle aynı sorunları yaşadıkları için fazla araştırmaazlar. erkek doktorlar ise daha fazla araştırırlar gibime geliyor. benim kendimce düşüncem bu.

kesınlıkle erkek dr taraftıarıyım
benım tercıhım daha özenli anlayışlı oluyolar bence kadınlarda ayyy anlatamıycam sımdı sinirlerim bozuluyo

valla bence böyle bir soru kesinlikle çok saçma olmuş yerimseniben kusura bakma şekerim ne erkek dr la rbilioyrum anlayışsız gaddar kendini bilmez oluyorlar ve ne kendini bilmez kadın dr lar biliyorum ancak benim dr umda bir bayan ve mükemmel onun ellirnde kendimi çok ama çok güvende hissediyorum onu çok seviyorum insan gibi insan harika biri insanlara melek denmez ama melek gibi brir kadın ona giden herkes çok memnun demekki neymiş ayrım yapmak çok yanlış bişeymiş bu insanlık ve vicdan ile alakalı bişey kimisi meslegini gerçek bir aşkla yapıyor kimisi sadec epara için yapıyor benim gittiğim dr insan gibi insan .... üstelik o bir anne ve arkadaş gibi abla gibi dost gibi her insan bir degil zaman zaman bzilerde aynı degilmiyiz ? ben bir kere bu dr a gittiğim için ve pek çok ona gidenler nasıl onu meslegne aşık biri olarka nitelendiriyorsa nasıl hastalarını sarıp sarmalıyorsa karnımızdaki bebekleir nasıl kendi gibi sahiplenip bizleir düşünüyorsa bend eaynen diğer insnalar gibi düşünüyorum yani erkek dr daha iyi kadın dr iyi degil demek böyle bir ayrım yapmak çok yanlış meslegini ciddiye alan ben dr um havlarına girip burnu buyuk olmayn her dr iyi dr dur genelleme yapmak yanlış bişeydir..... insanların karakterleir kişilikleir düşünceleir farklıdır kimisi sadece meslegim diye yapıoyr kimiside sadece insan oldugu için insanlara yardıme tmeyi sevdiği için yapıyor benim dr um çok iyi ve bayan ona giden herkes çok memnun pek çok bayan dr a giden arkadşalar memnun ....yeter ki insna olsun erkek kadın farketmez meslegini aşk ile yapsın dr olmuş olmak için mevki sahibi olmak adına yaparsa gidenler elbet mutlu olmaz önceki d rumda bayandı iyi insandı ancak dr olarka iyi degildi başka bir erkek dr seçip gittim ancak gördüm ki bu işin ticaretine düşmüş para için yapar oldum ve bıraktım.... yani erkek dr olup kötü olanlar da var sadece kadınlara has bişey degil bence kadın dr ile paylaşımla rdaha fazla olur isteidğin herşeyi sorabilrsin hele bir de anne ise hamilelik yaşadıysa daha bir sıcaktır dr umun eline su dökebilcek bir dr göremiyorum .....onu çok seviyorum... cinsiyet ayrımı yapmadan bence en iyisini bulmaya çalış ....

nen aytii sesin solugun çımıyor şekerim nerlerdesin o kadar meaj bırakıoyurm hiç ses yok hanımdan :mymeka: insan bir sorar betül nasılsın der tuh sana

betüşüm görmedim mesajlarını canım gercekten
aşkolsun haaaa
nasıl gıdıyo bakım hamılelelik
nasıl prensesımız
senın son ayın benım daha 2 ayım var ve cok hantallastım sen ne durumdasın canım

aman boşver bebekelrimiz saglıklı sıhhatli olsunda varsın hantallaşalım kız aytii onla rbizim melekelirmiz hiç umrumda degil inan kilolarım gerçi 9 kilo filan aldım ama işte yinede yok kız bişey olma zöyle düşünme bu bebekelirn ne zaman en yapacagı inan belli degil bakrsın mayısın son haftası çıkıp geliler ama rabbim zamanında saglıkla gelsinler inşaallah amin kızım çok iyi şükürle rolsun bakalım yarın dr umuza gidecegizbakalım benim zuzum ne almed eşu an oynuoyr maaşalalh rabbim bebekelrimizi korusun ayticim onlara saglık sıhha thuzur versin inşaallah açıkcası artık bende biraz zorlanıoyrum yatakda dönmekde ama olsun en buyuk zorlugumuz bu olsun demi canım benim bir dogsalarda kollarımızda olsalar resimleirni albume koysak bizde demi ne dgüzel olur e snein melegin nasıl benimki beni çok fena dövüyor valla sanırım yaramaz olcaz biz aytii hele geceleir hiç durmuyor sanırım bu çocuk hiç uyumuyor..... ya da mozart sevmiyor.....:roflol: : roflol: roflol:

dogru soyluyosun betüşüm sağlıklı olsunlarda kılo falan umrumda degıl zaten
ama hareket etmekte cok zorlanıyorum bırde calısıyorum ben aksama kadar oturdugum ıcınde ayaklarım bacaklarım cok sıstı sımdıye kadar 17 kılo almısım kıloyu problem etmıyorum hayırlısıyla dogsunlarda verırız Allahın ıznıyle
bızım velet cok hareketli değil teyzesı cok tembel
gece oynadıgını falan duymuyorum valla yada benım uykum agır
bırde sabaha kadar kac kere wc ye kalkıyorum bılmıyorum bu cocuk mesanemın uzerınde zıplıyo
zaten hep asagıda hıc yukarı cıkmadı bu saatten sonrada cıkmaz heralde
kendı kafasına gore takılıyo ıstye asagılara vurdugu ıcın ben pek anlamıyorum
dr bı prob yok dedı hatta haftasından onde gıdıyormus gelısımı ıyı dedı
ay nebılıyım artık hayırlısı ne ıse o olsun hepimiz için
biz bu bebeklerı cok bekledık cok istedik biliyosun bunlar nazlı yani diger bebişler gibi değil
bizim kıymetlilerimiz onlar
rabbım herkesın yavrusunu bagıslasın amııınnn

benim nedense bayan dr.lara karşı bi önyargım var.Erkek dr.lar daha çok güven veriyor bana.Kadın doğum konusunda da bayan dr.lar daha acımasız oluyorlar gibi geliyor bana...Ama tabii bunlar benim hissettiklerim..Bütün erkek dr.lar iyidir,bütün bayan dr.lar kötüdür diye bi genelleme yapmak çok yanlış olur...

Erkek doktorlar daha çok güven veriyor, özellikle cerrahi müdehalelerde... zaten terzinin ve kuaförün de erkeğini tercih ederim...Fakat elbette ki çok başarılı bayan doktorlar da muhakkak vardır hakkını yememek lazım. Ama hiç başarılı bayan kuaföre rastlamadım...

ben yaklaşık 2,5 yıldır bayan dr gidiyorum ve çokta memnunum.. ilgili ve derdini içtenlikle dinliyor, izah ediyor..vs..erkek dr hiç gitmedim..tabiki dalında uzman olduktan ve bimle ilgilendikten sonra erkek dr giderim..ama ben dr çok ama çok memnunum..teşekkürler NİL HANIM...

bence de erkek dr lar daha anlayışlı daha kibar . fakat karşıma çok iyi bayan dr da çıktı.(sadece 1 tane) ½90 erkek dr tercih ediliyor

tabiki bayn dr dada iyisi var erkekte de ama genelde kiminle görüştüysem bayan dr bizi anlamaz diyolar, halbu ki tam tersi olması gerekmez mi? bayanın bayanı daha iyi anlaması gerekmez mi?

hamile kaldığımda ilk gittiğim doktor bayandı.hatırlamak bile istemiyorum doktordan gelince 2 gün ağlamıştım.kendisi çok zayıftı benim fazlalığım varmış aman efendim hamilelikte ne olurmuş çok zor geçermiş vs. vs. belki haklı olabilir ama söyleme şekli eşimin yanımda beni mahvetti. hemen bıraktım ve erkek bir doktora başladım.inanılmaz kibar ve anlayışlı.kontrollerime sürekli eşimle giderim zaten son ayıma girdim ve beni kıracak,üzecek tek bir lafı olmadı. bende yaşadıklarımdan dolayı erkek doktor diyenlerdenim...

canım yaa hakikaten sana katılıyorum çok saçma bir bailık olmuş bence..bayan da olsa,erkek de olsa sonuçta ikisi de hipokrat yemini etmiş,aynı eğitimi almış kişiler yanii....

e sizlerde kötü talihmiş söyle söylim kimbilir sizin gittiğiniz dr lardan sizler gibi memnun olan nasıl varsa emin olan en az silzer kadar da memnun olmayanlar vardır mutlaka yine diyecegim şey şu meslek aşkı o olursa bunları yaşamk çok dogaldır ama güzelcim canım senin dr unun kişliği sıfırmış o gittiğin bayan dr un karakteri sıfırmış o insanlıkdan nasibini almamış ve bu işi canı gönülden yapmayan mevki için yapanlardan biri oldugunu göstermiş ama bir yere gelemz...... üzülme tatlım.....

kuaför meselesine gelince erkek kuförlere diyorsun ki bir parmak al ...amanın ne yapsa begenirsin 2 3 parmak kesiyor e diyorum bir parmak demiştim e tamam diyor bir parmak ama bilmiyor ki onun bir parmagı benim iki parmagım valla :roflol: valla canım sen izmire gelince bana ugra benim gittiğim kuförlerdeki bayanlar saçları mükemmle yapıoyrlar ve kuförleri gece nin 3 üne kadar açık oluyor o derece yani ....

aynen öyle. memnuniyet karşılıklı aslında belki oda benden hoşlanmadı bir daha gitmeyeyim diye yaptı:roflol: ama çoook ayıp etti.herkes zayıf hamile kalacak diye bir durum yokki dimi ama:1rolleyes:

Benim doktorum erkek.Herzaman için erkek doktora daha fazla güveniyorum.Sadece kadın doğum konusunda değil her konuda.Çünkü erkek doktorlar daha mantıklı, soğukkanlı ve bilgili bence...

BENİM DOKTORUM BAYAN VE BENN FAZLASIYLAAA ÇOK MEMNUNUM.MÜKEMMEL BİR KİŞİLİK.MÜKEMMEL Bİ DOKTOR HER HALİYLEE 4/4 LÜK BİRİ.BENİM TERCİHİM BAYAN JİNEKOLOKTAN YANA...a.s.GÜLERYÜZLÜ,TATLI DİLLİ OLUYOO BAYAN DOKTORLARR HER TÜRLÜ DERDİMİ RAHATÇA SÖYLEYEBİLİYORUM..BENCE AYNI SIKINTILARII KENDİLERİ DE YAŞADIKLARI İÇİN DAHA İYİ YARDIMCI OLDUKLARINI DÜŞÜNÜYORUMyerimsenibenBENİM DOKTORUM BAYAN VE BENİM EN BÜYÜK SIRDAŞIM HAYATTAKİ EN BÜYÜK DESTEĞİM.Bİ ERKEK OLSAYDII KESİNLİKLE PAYLAŞAMAYACAĞIM BAZI ŞEYLERR VARDII ...İYİ Kİİ TANIMIŞIM DOKTORUMUUU ONUU ÇOK SEVİYORUM...
TABİ HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ İSTİSNALAR DAİMA OLACAKTIR.KADIN VEYA ERKEK OLMASINDAN ZİYADE DOKTORUN KİŞİLİĞİ,İNSANLIĞI,ÇOK ÖNEMLİİ
AYRICA DOKTORUN İŞİNİ SEVEREK YAPMASI LAZIMMa.s.
HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUNN UMARIMM HERKEZİN KARŞISINA ENİM DOKTORUM KADAR MÜKEMMEL DOKTORLAR ÇIKARTIR..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…