Doktor Arkadaşların Yorumlarına İhtiyacım Var

Bakın bu konuda ısrarcı olun. Ben ilk gittiğimde antidepresan kullanıyorum dedim o yapmaz dediler. Psikiyatriye dedim yapmaz benim verdiğim ilaç dediler. Siz şu an korkmayın benim durumum çok kötüydü elde ayakta duramıyordum organlarım iflas edebilirmiş o konumdaydım Allah korusun. Sonraki kontrolde keselim o ilacı dediler ve ben düzeldim. Doktor kontrolünde kesilmeli bilginiz olsun kafanıza göre yapmayın. Başka bir psikiyatri dedi ki aslında değerlere bakıp verilmeli ama işte ek masraf diye yapmıyoruz! Hasta istemez diye düşünüyorlarmış saçmalığa bakın. Neyse mutlaka bunj dile getirin. Beni 2 ayda bu hale getirdi o ilaç. Değerlerim 200 lerde olmuştu
İlacı bırakırsam ne yaparım bilmiyorum. İlaç bana iyi gelmişti. Gerçi böyle de sağlıktan oluyorum öyle de akıl sağlığımdan...

Yağ oranı ve ferritini fazla konu sahibinin. İlacın da etkisi vardır ama ilaç olmasaydı da yine de sıkıntısı olacaktı. İltihap da olabilir. Doktor ekstra testler de ultrason vs de ister muhtemelen. Ferritin enfeksiyondan mı yoksa beslenme kaynaklı mı artmış? O da önemli.
Bir önceki tahlilime baktığımda alt ast 30 küsürmüş. Kilom değişmedi. Bilemedim :KK43: yorumunuz için teşekkür ederim

İlacı bırakırsam ne yaparım bilmiyorum. İlaç bana iyi gelmişti. Gerçi böyle de sağlıktan oluyorum öyle de akıl sağlığımdan...
İlaç değilikliğine gidilir duruma göre. Bana terapi başlamıştık yetmişti. Yetmezse ilaç değişikliği olurdu. Çözüm vardır hep merak etmeyin

Bir önceki tahlilime baktığımda alt ast 30 küsürmüş. Kilom değişmedi. Bilemedim :KK43: yorumunuz için teşekkür ederim
İlaç ise de sebebi siz yine de beslenme için de yönlendirme isteyin. Hdlniz çok düşük. Folik asit de. Beslenmenize bir şeyler katmanız iyi olur. Tabii çıkarmanız da. Bu sizi psikolojik olarak da iyi hissettirir.

İlaç ise de sebebi siz yine de beslenme için de yönlendirme isteyin. Hdlniz çok düşük. Folik asit de. Beslenmenize bir şeyler katmanız iyi olur. Tabii çıkarmanız da. Bu sizi psikolojik olarak da iyi hissettirir.
Abur cubur bağımlısıyım. Kendimi kötü hissedince abur cubur yiyerek rahatlıyorum. Ya da yemek. Başka çözümler bulmam gerektiğinin farkındayım ama benim için en kolay anlık çözüm bu

Merhaba Hanımlar. Tahlil yaptırdım. Sonucu pazartesi günü göstereceğim doktora. ALT ve AST değerlerim çok yüksek. Biraz endişelendim. Doktor arkadaş yorumlayabilirse iki boyunca kendi kendimi yemem en azından. Şimdiden teşekkür ederim.

Çokta yüksek değil. Beslenmenizle alakadır muhtemelen.

Merhaba Hanımlar. Tahlil yaptırdım. Sonucu pazartesi günü göstereceğim doktora. ALT ve AST değerlerim çok yüksek. Biraz endişelendim. Doktor arkadaş yorumlayabilirse iki boyunca kendi kendimi yemem en azından. Şimdiden teşekkür ederim.
Doktor ile görüştünüz mü ne dedi acaba benim ast değerimde yüksek sizin konunuzu gördüm merak ettim

X