Doktor 8 tane yumurtan ayni anda catlamaya calisiyor dedi. PCOS?

ihlamurunkokusu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2023
1.031
1.174
Herkese merhaba. SAT 18 Mayis, BAT 17 HAZIRAN.
2 ay önce doktora gittim gebelik istediğim için genel muayeneye. 25 yaşındayım ve doktor alttan muayene yaptıktan sonra 8 tane yumurtan var ve 8 i de olgunlaşmaya calisiyor dedi. Benim adetlerim 28-34 günler arasında gelir ve ben yumurtlamamı takip edemiyorum kesinlikle çünkü aralarında neredeyse 6 gün var. 1 tanesinin olgunlaşıp catladigindan bile şüpheliyim. Rahmime baktığında da rahim kalıplaşmış güzel demişti doktor, pcos gibi de, değil gibi de, anlayamadım dedi. 164 boy 60 kilom var bundan sonra kilo alma dedi. Boyle bir durum yaşayan var mı ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz ?
Şimdi bat a 5 gün kaldı, supheli iliskim uzerinden 12 gun gecti, az önce gebelik testi yaptım ve kocamannnn bir TEK CIZGI. Olsaydı da şimdiye çıkardı diye düşünüyorum. Buraya kadar okuduysaniz teşekkür ederim.

Bu arada 31 Mayis çok sancılı bir şekilde ağrı çektim. Belki o gün yumurtlamisimdir diye düşünüyorum bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…