Doğuştan Rahmi ve Vajinası Olmayan Var mı Aranızda?

teşekkür ederim ebrar2006 bende inşallah sema kahraman a ameliyat olcam muayene randevumu aldım bu yöntemide yine bu siteden duydum.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Benimde doğuştan vajinam yok tu ilk defa kendi hastalıgımla ögrendim ve çok zor bi süreçti.ancak evlenince hastalıktan kurtulfum

Ameliyat olmak zorundasın ama benim kastettigim bebekti her zorlugun arkasından çok iyi şeylerde ola biliyormuş

İnsan bu hastalığı yaşadıgında başkalarıyla konuşmaktan çekiniyor çünkü anlatması gerçekten kolayolmuyor yaşayan bilir Allah düşmanıma bile vermesin burda okuduguö kadarıyla kendimi bi taraftanda şanslı hisediyorum çünkü rahmim vardı ve kendi çocugumu kucagı a alabildim

önceden ameliyat olmamın bana bir yararı yokki bu sadece ewlilik için grekli olan bişe ondan olmadım daha bu şekilde kabul edende çımadı karşıma mafoldumben
Senin hem vajina hem rahim mi yok

Merhaba sizinde rahminiz var ama vajinaniz mi yoktu?

Merhaba bana ulasabilir msiiniz? Bende sizjnke ayni duurmdaym

evet hiç bir zaman umudunuzu kaybetmeyin Allah büyük benimde rahim ve vajinam yok. nişanlımda azospermi ,bizi de ikimizin durumunu bilen bi arkadaş tanıştırdı.Allah herkese birini nasip ediyor.bende haziranda memorialda neovajen ameliyatı olcam dualarınızı beklerim.

merhaba ameliyat oldunuz mu nasıl gecti acaba cok gecmiş olsun

Arkadaşlar belki Müslüman olanlar için caiz olmayabilir ama siz Taşıyıcı anne yöntemiyle kendi yumurtalarınızla çocuk sahibi olabilirsiniz.

Mrb arkadaslar bende aynı dertten müzdaribim. Ama sizin kadar araştırmadım. en son 17 yasindayken üniversitenin hastanesinde doğuştan rahmimim olmadiği teşhisi konuldu ve evlenmeden önce tekrar gel dediler. Neden böyle dedikleri beynimi kemirip durdu. Annemle bu konuları hiç konuşmazdık konuyu ona açtım. Plastik gibi bişey takacaklarmış dedi. Yani o da bilmiyor böyle sorumsuzluk umursamazlık olamaz diye içimde kin ve nefretle internetten biraz araştırdım ve doktorların söylediklerinden aklımda kalanlarla birleştirince benmde vajenimin olmadığı sonucuna vardım. Cesaretimi toplayıp özel bi hastaneye gittim muayene oldum ve yeni bir şok yaşadım. içerde bi duvar olduğunu ve onun arkasında vajenin devam edip etmediğini anlayamayacağını söyledi. yani kapalıymıs bir duvarla örülü olduğunu ve mutlaka onun kaldırılması gerektiğini söyledi. üniversitede dosyalarım olduğu için oraya yönlendirdi fakat orda tedavi görmek istemiyorum. bana bi akıl verin bununla tek başıma mücadele etmek cok zor. hiçkimseyle paylaşmadım ailemde hiç ilgilenmedi bugüne kadar. ne yapacagimi nerden başlayacağimi bilemiyorum

Merhaba bu konuda bildiğim bir prof. Var yücel karaman isterseniz birde ona gidip muayene olun belki o size yardımcı olabilir ama eğer doğuştan rahim yoksa hamile kalamazsınız zaten tek yol taşıyıcı annelik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…