Doğuş üniversitesi

Karmagul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2017
1.875
1.193
Oğlum için üniversite seçme arefesindeyiz. Doğuş üniversitesi hakkında bilgisi olan var mı acaba? İşletme bölümü tutuyorgibi. Tabi özel üniversite olduğu için ücretini de nezaket ediyorum.

Oğlum için üniversite seçme arefesindeyiz. Doğuş üniversitesi hakkında bilgisi olan var mı acaba? İşletme bölümü tutuyorgibi. Tabi özel üniversite olduğu için ücretini de nezaket ediyorum.
Üniversitenin kendi sitesinde fiyat bilgisi yazar. Burs bilgisi yazar, ne durumlarda kesilir yazar... Üniversite olanakları vs yazar. Üniversitede yurt dışı deneyimi sağlayan dili güzel öğreten bir yeri seçmenizi tavsiye ederim.
Maddi olarak durumunuzu bilmem şöyle bir fiyat eğrisinde yüzde kaç zam yapıyorlar hesaplayın tahmini
Buna çocuğun uzatma ihtimalini de ekleyin
Yurt fiyatları ne kadar yemek ücretleri nedir , dışarda yerse ne kadar gibi
Ulaşım nasıl ücretli/ücretsiz servis var mı?

Burslu okumayacak ise işletmeyi özelde okumasının çocuğa efektif bir katkısı olmaz gibi. Geniş çaplı düşünmek gerekiyor artık ülkede iş potansiyeli yurt dışında potansiyeli ne gibi

Ozel okulda işletme okutmak bana hiç mantıklı gelmiyor ya o parayı sermaye yapar iş yeri açarsınız. Açık ogretimde bile olan bölüm. Bence danışmanlık alın.

Sitesinde yazar ama özel okullara her sene ciddi zam gelir dolar üstünden de değil. Onun yerine 2 senelik bir bölüm okusun işletme hiçbir işine yaramaz ki. Havacılık vs okusun 2 yıllık. Ortalama 300-400 bin senelik

X