Doguramadim bir turlu moralim cok bozuk

bensibelim2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
3.378
1.598
41
Kizlar bugun 41+5 oldum daha dogmadi bebek :1no2:
moralim inanin cook bozuk, 3 cm acilmam olmasina ragmen evde öylece beklemek cok zor
herkes ariyor mesaj cekiyor dogurmadin mi `diye, esim telefonunu kapat diyor ama kapatamam ki annem ariyor 2 saatte bir..
bugun mubarek gun, bol bol dua ettim senağlama ama hic sancim yok sadece igne batiyormus gibi assagiya dogru agriyor senağlama

ben neden doguramiyorum yaaa cok sansizim senağlama
evde tek basina, suratim asik, hep agliyorum geziniyorum ama yok yok yok

canım benim vakti gelince doğacak nasıl olsa...sen düşünme tv izle başka şeylerle vakit geçir..herşeyde vardır bir hayır içerde kalacak hali, yok nasılsa doğacak ama senin stresin doğumunu bile etkiliyor..sabrın sınanıyordur azıcık kaldı belkide saatler..annelik sabır istiyor daha doğmadan savbrı öğretiyorlar bize..bu mübarek günde sana hayırlı ve sağlıklı doğum için dua ediyorum..Allah hepimizin yardımcısı olsun

canım hiç moralini bozma benimde sancım yoktu ve 3 cm açılma vardı doktor her an olur dedi biz beklemekten sıkıldık sitrese girdik ama yok kızım gelmedi 15 temmuzda gece sancım olmadıgı halde suyum geldi hastaneye gittik gittigimizde 6 cm açılma olmuş denildi ve çok şükür bebişimize sag salim kavuştuk darısı senin başına yeterki stres yapma olur inşallah.

dur bakalim vardir onun bi gelme zamani..sIkma canini bosuna nasil olsa gelicek kucagina..

dogursak dert dogurmasak dert..
arkadasım allah yardımcın olsun, neden sezeryana almıyorlar ki bebek icin tehlikeli degilm i??

Rabbim yardımcınız olsun
Telaşelenmeyin nede olsa doktor gözetiminde deilmisiniz
Vakti geldiğinde mutlaka gelicektir minik bebiş orda durucak hali yok ya
Rahat olun.. stres yapmayın lütfen..

*Canım bir solukta sağlıkla doğar İNŞAALLAH.....

ben sancı odasında 3 gün kalmıştım çok zordu...evde çektiğimde cabası....
Rabbim bir kolayını veriyor.sakın kafana takıp moralini bozma.senin her hareketini hissetiğini,
sıkıntılarını yaşadığını sakın unutma..sağlıkla kal.:)

cnm tez zamanda kucağın aalırısn inş..dur bakalım acele yok onun vakti hali var...esen kucağın alacağın anı düşün ...

canım ya hayırlısını dile inşallah hayırlısıyla doğum yapar kurtulursun allah
yardımcın olsun inşallah ama ben 40 hafta dolduktan sonra alınıyor diye biliyordum
bi yaşıma daha girdimm

ayy kizlar cok tesekkur ederim, bende hala tik yok :1no2: CADIARZU
bekliyecez baska care yok, yarin kontrolum var insallah son kontrol olur cunku yarin 42 oluyorum.. :1no2:

kizlar yurtdisinda kolay kolay sezeryana almiyorlar, en son mudahale olarak sezeryani tercih ediyorlar, yada acil bi durum varsa ..

doktorlar sancilarimin kendiliginden gelmesini bekliyor :kızgın:
ama bende bebisimi koklamak istiyorum yaa gunum 16 temmuzdu agustosa girecez, cok özluyorum sanki senağlama

canım allahım yardımcın olsun . herşeyin bi vakti vardır seninkide vakti gelince dogar inş. üzülme nolur...

TEz zamanda alırsın inşallah kucağına sağlıkla canım, üzme kendini sona geldin artık, vakti var demekki çok sevdi annesinin karnını, müjdeli haberini bekliyoruz canım

sen temmuz annesisin ağustos annesi olmuşsun bizim ağustos anneleride temmuz annesi oldular.moralini bozma zamanı gelince doğucak bebişin.üzme kendini annesi sağlıklı olsunda erken, geç farketmez dimi.

canım benım bozma moralını rabım onun gelecdeği günü lararlamıştır bak bizimkıler sessiss sedasız geldılerr bır günde ...rabbım senıde bir avazda kurtarsınnnnn..

canım vakti gelince gelir bebeğin merak etme sen istesende durmaz hiç canını sıkma moralini bozma herşeyin hayırlısı...

X