Dogumu kolaytiracak yöntemler nedir kizlar

Efsun18

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2017
425
213
Merhabalar kizlar dogumu kolaytiracak seyler nelerdir Ben sezeryan dusunuyorum Ama kuzenim normal dogum yapacak kendisinin Ricasi normal dogum yapan annecikler tecrubelerini yazarsa seviniriz son aylar ne yapmali neler dogumu kolaytirir

Merhabalar kizlar dogumu kolaytiracak seyler nelerdir Ben sezeryan dusunuyorum Ama kuzenim normal dogum yapacak kendisinin Ricasi normal dogum yapan annecikler tecrubelerini yazarsa seviniriz son aylar ne yapmali neler dogumu kolaytirir
Cinsel birliktelik ve bazı bitki çayları iyi geliyormuş adaçayı vs

Doktorum adaçayı rezene içmemi hurma yememi merdiven inip çıkmamı squat yapmamı söylemişti

Bol hareket, hamile squatı, merdiven inip çıkmak, doğumun iyice yaklaştığı günlerde papatya çayı içmek, hurma yemek

durup durup son ay yapmak olmaz -_-

ben en çok oyu sevişmeye veriyorum. meni ve orgazm olmak kasılmalari tetikliyor. tabi gebelik boyunca aktif olmuş gerek. bir de nefes alip vermeyi ve ıkınmayi bilmek gerek, doğum esnasında çok lazım oluyor çünkü

Yuruyus ve squat merdiven inip cikma

Merdiven inip cikma, hurma yemek dogumu tetikledigini cok kez duydum., birde masaj afedersnz özel bölgeye yapilan masajlar var eger doktora giderseniz perine masajin ne oldugunu sorup detaylica bilgi alabilirsiniz veyatta youtubda animasyonlu anlatimlar var .. allah istiyen herkese (banada) insallah nasip eder saglikla gelsin bebişler.

Ama gebeligi riskli olanlar var tum hamilelikte cinsel iliski yuruyus vs yasak olanlar vs cnm

Amin Rabbim ANNE olmayi isteyen tum kardeslerime ANNE olmayi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…