Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Doğumdan sonra küçülen göğüslerim

ervaebru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2013
88
1
zaten küçük olan gögüslerim dogumdan sonra şekilsizleşti veee iyce küçüldü siyzh üzüm çekirdegi tozunu kullanmayı düşünüyorum ama ne ile takviye etsemm :KK43:((

zaten küçük olan gögüslerim dogumdan sonra şekilsizleşti veee iyce küçüldü siyzh üzüm çekirdegi tozunu kullanmayı düşünüyorum ama ne ile takviye etsemm :KK43:((

ebru bunun tek çaresi var..doğal büyütmeler hikaye ben çok şey denedim ama olmadı sonunda ameliyat oldum 5 gün önce :KK70: eğer bu konuda yardımcı olmamı deneyimlerimi paylaşmamı istersen seve seve :KK66:

tabi canım ne kadar hastanede yattın ne kadara mal oldu ne zaman eski hayatına döndün daha sonra anne olmak istersek olabiliyormuymuşuz ? çok bariz bellimi

tabi canım ne kadar hastanede yattın ne kadara mal oldu ne zaman eski hayatına döndün daha sonra anne olmak istersek olabiliyormuymuşuz ? çok bariz bellimi

şu anki endişelerini,korkularını ve soru işaretlerini o kadar iyi anlıyorum ki benim 5 gün önceki halim bu yüzden istediğin kadar soru sorabilirsin zevkle yardımcı olurum :) canım ben ankarada Volkan Tayfura ameliyat oldum. öncelikle şunu söyleyeyim,doktor çok ama çok önemli ve ben volkan beyden şikayetçi olan 1 kişi daha duymadım görmedim. zaten (bilmiyorum ankarada mısın ama) bir tanışsan kendini onun güvenli ellerine emanet edersin :) ameliyat sonrası hiç ağrım olmadı :) tek sorunum yatmaktan sırtım biraz ağrıdı yani göğüslerimde hiç bir ağrı olmadı. Volkan bey kas altına koyuyor zaten ve bu nedenle belli olmuyor,anlaşılmıyor ve ele gelmiyor. normal hayatıma dönmem ise şöyle oldu ben 2 günü ayaklandım 3. gün kontole gittiğimde diğer hastalar yeni ameliyat olduğuma inanmadı :KK70: hissettiğin tek şey çok koşarsın da kasların ağrır ya böyle hamlamış gibi sadece o var o da zaten 3. gün çooookkk çokk azaldı :) yani hiç mi hiç korkma ama doktorunu iyi seç hatta ankaradaysan Volkan Beyi seç :KK66:

X