Doğumdan sonra çatlakları oluşanlar ve ya oluşmayanlar tavsiyelerinizi bekliyoruz

aysun444

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
1.547
21
Merhaba biz hamilelere annelerimiz yardımcı olursa seviniriz...
Annenizin çatlakları varmıydı? Sizde oluştumu? Ne kullandınız ne tavsiye edersiniz?
Hani derler ya anne de varsa ne kullanırsan kullan sendede olur diye, bunun aksini ben yaşadım diyen var mı yani annemde olmasına rağmen bende oluşmadı diyen var mı?
Özellikle ne kullandığınızı ve kaçıncı ayda başladığınızı yazarsanız sevinirim.
Zaman ayıran herkese teşekkürler.Şeniz

cnm benim annemde vardı
bendede var maalesef yani bende aynen bünyeye bağlı o tamamen ne yaparsan yap iç karnının geniş değilse çatlıyo. benimde son haftaya kadar hiç çatlak yoktu ve çok sevindim olmıcak falan diye ama 1 haftadan daha kısa süre kalmıştı doğuma ve başladı çok çok yok ama sonuç olark var mı var işte ben sadece gerildiği için bebe yağı kullanıyordum rahatlamak açısından. badem yağı diyenler çok. çevremdeki insanlar o çok özel çok pahalı ampül ve kremlerden de kullandı ama inana çok çok daha fazla çatladılar. sen hem çok kilo almamaya dikkat et o da çok tetikliyo çünkü.çok da takma çünkü elden gelen bişey yok bana göre . inş hayırlısıyla evladını kucağına alırsın sağlıklı sıhatli gerisi boş. onu görünce unutursun zaten.

X