doğumdan önce lavman

• Konu Sahibi papatyalım
yaw ben dogrumakdan vazgeçtim lavman istemem derram yaaaaaaaaaaaa offffffffffffffffffffff kalsın kızım içimde

kız sen ufacıcık lavmandan korkuyon nasıl doğum yapacan....

ilahi valla ......sırnaşık şey

o kadar muayne falan oluyoruz...bu yanında devede diken kalır...gene doğumda 1 gün yapıyolar ben ameliyat oldum...hem 3 gün yedirmediler,serum verdiler...hemde 3 gün sabah akşam günde 2 kere lavman verdiler,bide 17 yaşındaydım hiç öyle acım olmadı.......

:sm_cool::sm_cool:

• Konu Sahibi papatyalım

:bbo::bbo::bbo::bbo::1shok::1shok::1shok:

• Konu Sahibi papatyalım
bana ilk sezeryan öncesi yapmışlardı. acil gitmiştim. yemek yemiştim bilmeden. 2. sezeryanda karnım açtı yapmadılar. ama inanki muayeneden 4o misli kolay . en azından canın yanmıya cidden rahat ol.

• Konu Sahibi papatyalım
Ben anlamasdım tam olarak nedir bu lavman...dışardan neyi satın alıyoruz..valla kızlar okudum yazılanları ama aklım almadı..ince pet boruyla içinimi temizlemen gerekiyor!
ayy anlamadım biri anlatsın..

• Konu Sahibi papatyalım
bağırsakların boşaltılmasını sağlayan işlem lavman...ıkınırken altımıza yapmayalım diye:) ben evli değilim ama en büyük korkum ilerde doğum yaparken ıkınırken altıma yapmak:)doktorlara rezil oluruz valla yaaa

• Konu Sahibi papatyalım
o durumdayken rezil olmak aklına bile gelmez sevgili celinee.....................

• Konu Sahibi papatyalım
evet o durumda aklmıza gelmez ama doktorun aklında kötü bir anı olarak kalırız ne zor bi iş şu doğum yapmak yaa burada yazılanları okudukça iyice korktum :bbo:

• Konu Sahibi papatyalım
ya kizlar ben lavmani ilk defa duyuyorum ne cok sey varmis ögrenecek hayret..CADIARZU.
peki bu lavmani her dogumda kesin yapiyorlar mi?ve nail igneyle falan mi vucuda veriyorlar anlamadim beni aydninlatin nolurrrrrrrrr canlarim cok merak ettim:uhm:

• Konu Sahibi papatyalım
kızlar banada normal doğum yaptığımda uygulamışlardı bu işlemi. işin doğrusu o sancılar ve heycanlar yaşanırken, yapılacak işlemin acısıymış korkusuymuş düşünmüyorsun bile. tek duanız bebeğinizin sapasağlam kucağınızda olması oluyor

• Konu Sahibi papatyalım
hepinize kızcam ama yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaklava:
lavmanı herşeyden önce bebeğin steril bir ortamda doğması için yaptıracaksınız dr gerek yok dese bileve acı veren bir olay değil kafanıza sokun bunu

aaaaaaaaaa vajinel muayne ,iğne vs... bunlar acı vermiyoda bumu acı verecek
bece boşu boşuna heyecan yapıp tansiyonunuzu yükseltmeyin
dua edinde sonda takmasınlar:bbo:

• Konu Sahibi papatyalım
tamam tamam kzıma artık korkmuyorum merak etmeyin bebegim saglıklı olsunda yaptırırz ne yapalım ben dogumdan korkmuyorum muayenden de korkmuyorum zaten lavmnadan da korkmuyorum

• Konu Sahibi papatyalım
tamam tamam kzıma artık korkmuyorum merak etmeyin bebegim saglıklı olsunda yaptırırz ne yapalım ben dogumdan korkmuyorum muayenden de korkmuyorum zaten lavmnadan da korkmuyorum

he he aferinnnnnnnnnnsengözlerimebaksanab
sen eski şekerliksin dimi:smiley-cool:

• Konu Sahibi papatyalım
ayyy birde sonda takıyolar dimiiii bak o acayip acıtıyormuşş annem anlatmıştı kardeşimi doğururken doğum bu kadar acı vermedi demişti...

• Konu Sahibi papatyalım
arkadaşımın rus eşinin dogumunda ben vardım yanında...sezeryandan once hemsıreler bunu yatırmıslar lavman yapılacagını ilk baş anlamamıs.kız ortalıgı ayaga kaldırdı ne yapılacagını ona anlatınca.inat ettı amelıyata gırmem ben kendım yapıcam dedı.kendını wc de zorlayarak yaptı...hala iradesine hayranlık duyarım.seneler once ben ilk dogumumu yaparken adeta buyulu gibi ne dediyseler yapmıstım ıstemeye istemeye.halıyle lavmanda vardı bunların ıcınde

• Konu Sahibi papatyalım
a.sa.sa.sa.s evet canım ben eski şekerlikim ama ben seni hatırlayamdım yawwwwwwwwwwwwwww:uhm::uhm::uhm:
he he aferinnnnnnnnnnsengözlerimebaksanab
sen eski şekerliksin dimi:smiley-cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…