Doguma Safak Sayalim mi?

kızlar şaka maka sona doğru yaklaşıyoruz,ultrasonda benim 1 şubat göstermeye başladı artık öyle düşünürsem 48 gün:bbo: belli olmaz belkide ocak annesi olurum,ayy tırsmaya başladım

ya şimdi benimde kafam karıştı ÖZLEMİM 32 haftalık 56 günü kalmış benimde bu yarın tam 32 haftam olucak ozaman bu gece saat 12den sonra benimde 56 günümün kalmış olması lazım ama 62 yazıyor yani 61 kalmış olucak.niye ÖZLEMİM ile aramızda 5 gün fark var acep.

hımm doğru belkide şekerim de nasıl yapıldığını unuttum du bi deneyim hatırlayabilirim inş...

benim 69 gün var bugün itibariyle ay iyi daha çok var benim umarım erken doğum olmaz çünkü eşim yetişemez o zaman şimdi bile meçhul en azından birkaç kere bebeğin tekmelerini falan hissetsin istiyorum :''((

İnşallah babayı bekler senin yaramaz kız beklemesse de karşılamaya gider annesi hayırlısı olsun

şafak 47 :))) az kaldı vallahi...bazen bebeğimin dogacagı günü iple cekiyorum bazende cok hüzünleniyom...içimde kıpır kıpır bişey olmıycak artık yaaaaaaaaaaaaa:KK43:(

yaaa kızlar şu takvimi nasıl yapıyorsunuz benim olmuyor...yapıyorum fakat hergün kendim değiştiriyorum haftyı kendi atlamıyo gün gün...yaptığım günde kalıyor...yardım edin bana yaaa...

Durucum sat tarihini yaz bide takvimde ne yazmasını istiyosun sen yaz ben yapım canım sana

nasıl yapıcan hayatım
ne gerekli söylim sana
sat tarihi 30 nisan 2008

önümüzdeki ay tam takım hazırlıklı olmak lazım bellimi olur 1 hafta 10 gün önceden gelmek ister benim minnoş :))

şafak 60:teytey: sezeryan düşünmüyorum ama bide sezeryanla olursa 50 anammmm çok az kalmışş:dance:

Durucum mesela benimkinde Eymen Kayram Yakışıklı Prensim yazıo seninkinde ne yazsın tatlımm

bacılarım ablalarım kardeşlerim son 45 gün bakalım :sm_cool: hey gidi günler heyy nasılda geçti zaman.bide dogsada evimde kocamla kızımla başbaşa kalsam bi ahhh ahhhŞeniz

X