Doğum yapmayaa giderken temiz olmak

Kızlarr yaa ben hep o anı dusunuyorumm şimdi agda yapmak riskliymiş dogum yakınken jilet öneriyor doktor jilette biliyorsunuz ki hemen uzuyorrr ben şimdi iki gunde bir hamile hamile jilet mi yapıcam sonuctaa doğum ne zaman olur net bilemeyizz bu konuda tecrübesi olan bi fikri olan var mı canoşlarr:KK70:
Ayyy ne zor olur şimdi canım benim. Bende hep korkardım bu durumdan Allah a şükür iki doğumumdada tertemiz gittim. Zaten son haftalarda sürekli kontrole çağırılıyosun ya mecburen ağfa yapamıyosan zoraki jiletle halledersin. Aşağıyı görmek pek mümkün olmuyo evet , çok zorlanıyosun ama altına bi ayna koyabilirsin.

benim sezeryan olacaktı ve 3 gün önce ağda yaptırdım hiçbir sıkıntı olmadı

bende ağda yapmayı düşünüyorum neden zararlıymış? bebeğe zararı varmıymış bilen varmı

Ah kizlar ah. Ben hamile kalmadan once lazer e gittim. Ama maalesef sarisin oldugum icin genital bolgemin alt kisimlarini gormedi ve ayni sekil koltuk altimdaki tuyleride kokten cozemedi. Ve ben lazerden 3 ay sonra agdaya devam etmeye basladim. Bu seferde hamile oldugumu ogrendim ancak genital bolgemde ve koltuk altimda ciddi sekilde kararmalar meydana geldi. Agda dan suphelenmistim once ancak sonra arastirdim ki hamilelikte genital bolge koltuk alti ve hatta diz ve dirseklerde bile kararmalar olabiliyormus. Cok muzdaribim bu durumdan. Sifir kollu birsey giyemiyorum umarim dogumdan sonra bir an once gecer. Yasayaniniz varsa bana moral olsun lutfeeeeeeenn

Ah kizlar ah. Ben hamile kalmadan once lazer e gittim. Ama maalesef sarisin oldugum icin genital bolgemin alt kisimlarini gormedi ve ayni sekil koltuk altimdaki tuyleride kokten cozemedi. Ve ben lazerden 3 ay sonra agdaya devam etmeye basladim. Bu seferde hamile oldugumu ogrendim ancak genital bolgemde ve koltuk altimda ciddi sekilde kararmalar meydana geldi. Agda dan suphelenmistim once ancak sonra arastirdim ki hamilelikte genital bolge koltuk alti ve hatta diz ve dirseklerde bile kararmalar olabiliyormus. Cok muzdaribim bu durumdan. Sifir kollu birsey giyemiyorum umarim dogumdan sonra bir an once gecer. Yasayaniniz varsa bana moral olsun lutfeeeeeeenn

canım limon sür kararan yerlerine, cilt rengini açıyor

Hamileliğimin dolmasına 2-3 gün kala kuaför de ağda yaptırdım hiç zararını da duymadım. doğurdum sezaryenla geç çıktığı için uzun süre idare ettim.doğuma kadar son 2-3 ağdayı kuaförde yaptırdım mecbur çok temiz ve kolay.

34. Haftadan sonra tuy dokucu krem kullanilabilir zaten dogum yakin ve sıkıntiliyken agdayi epilatoru kaldirmak zor oluyo biraz can yakmayan biseyler olmasi gerekiyo ben oyle tercih ettim dogrusu...

doğuma gidecekler gönül rahatlığıyla kuaförde ağda yaptırabilirler. hiçbir zararı yok. bunu hem kuaförüm hem doktorum söyledi ben de yaptırdım çok da rahat ediyor insan. jiletle kremle vs geçici çözümlerle uğraşılmaz.

X