Dogum yapan Temmuz Anni$Leriii

cnm niye ateşlendi kızın şu anda nasıl zeynep ?

cnm hastaneden çıkarken hepatit b aşısı yapılmıştı o gece çok ateşlendi acile gittik aşıdan olabilir dediler 39 a çıkarsa getirin mutlaka dediler o gece hiç uyumadan kontrol ettik ıslak pamukla falan yükselmesini önledik..2 günde kendine geldi...sağlık ocağındaki dr.da hepatit aşısı ateş yapmaz sıcaklardan olmuştur dedi...nedeni bilemedik ama geçti şükür...

3 gündür de sarılıkla uğraşıyoruz hastanelerdeyiz..öyle zorki minicik kızımın damarı bulunamıyor kan alırken çook ağlıyor..insan kıyamıyor.:çok üzgünüm:..inşallah bgn kü sonuç ii çıkar da bi daha gitmeyiz...

aayyyy cnm yaaa... çok geçmiş olsun .. inş. düzelmiştir sarılığı bir daha gitmezsin .. ne zor dimi , ilk haftalar hep böyle zorlu oluyor galiba .. ben de dışarı mı çıksa içerde mi dursa daha iyi karar veremiyom yani bunları işitnce :)

benim de korkum o
ya hastalanirsa, sarilik olursa..
minicikler..kan al, hastaneye gşt gel yavrularim nasil dayaniyorlar ya..
insallah hemencecik iyilesir minik kuzun :)))

hep temmuz anneleri bölümünü takip etim ama kıızm beni hazirana annesi yaptı:)zeynebimi kucağıma aldım 30 haziran da allah hepinize nasip etsin.
Kontrole diye gittim meğer 6 cm açılma olmuş bile , hemen aldıla normal dogum yaptım zaten epidural şansım kalmamıştı ...
kontrolde 3750gr çıkan kızımın doğum kilosu 3450gr.çamlıca medicana dogum yaptım doktorum ferda hn ve hepsinden çok memnun kaldım.
hastanede 1 gün gece kaldım zaten hem benimle hem bebekle cok yakından alakadar oldular.1 takım yetti , eldiven şart bende katılıyorum.ama emzirirken tenime değsin diye çıkartıyorum elini tutuyorum vs.ama diğer zamanlar takılması gerekiyor.
hasta bezini ve orkid tarzı bezleri doktor onermedi dikişlere zarar verir sebebiyle , gazlı beze sarılı pamuk koyulacak dedi doktorum, zaten çıkarken hastaneden de vediler bitince aynısından bende yaptım onu kullanıyorum .
bu arada zeynep in uyku out durumda ama herşeye değer hepinizi allah bir avazda kurtarsın işallah sevgiler...

cnm hastaneden çıkarken hepatit b aşısı yapılmıştı o gece çok ateşlendi acile gittik aşıdan olabilir dediler 39 a çıkarsa getirin mutlaka dediler o gece hiç uyumadan kontrol ettik ıslak pamukla falan yükselmesini önledik..2 günde kendine geldi...sağlık ocağındaki dr.da hepatit aşısı ateş yapmaz sıcaklardan olmuştur dedi...nedeni bilemedik ama geçti şükür...

3 gündür de sarılıkla uğraşıyoruz hastanelerdeyiz..öyle zorki minicik kızımın damarı bulunamıyor kan alırken çook ağlıyor..insan kıyamıyor.:çok üzgünüm:..inşallah bgn kü sonuç ii çıkar da bi daha gitmeyiz...

çok geçmiş olsun alevcimm annelik zor tabiki ama bir o kadarda güzeldir eminimkii inşallah ii çıkar sonuçlarınız bidaha gitmenize gerek kalmazŞeniz

hep temmuz anneleri bölümünü takip etim ama kıızm beni hazirana annesi yaptı:)zeynebimi kucağıma aldım 30 haziran da allah hepinize nasip etsin.
Kontrole diye gittim meğer 6 cm açılma olmuş bile , hemen aldıla normal dogum yaptım zaten epidural şansım kalmamıştı ...
kontrolde 3750gr çıkan kızımın doğum kilosu 3450gr.çamlıca medicana dogum yaptım doktorum ferda hn ve hepsinden çok memnun kaldım.
hastanede 1 gün gece kaldım zaten hem benimle hem bebekle cok yakından alakadar oldular.1 takım yetti , eldiven şart bende katılıyorum.ama emzirirken tenime değsin diye çıkartıyorum elini tutuyorum vs.ama diğer zamanlar takılması gerekiyor.
hasta bezini ve orkid tarzı bezleri doktor onermedi dikişlere zarar verir sebebiyle , gazlı beze sarılı pamuk koyulacak dedi doktorum, zaten çıkarken hastaneden de vediler bitince aynısından bende yaptım onu kullanıyorum .
bu arada zeynep in uyku out durumda ama herşeye değer hepinizi allah bir avazda kurtarsın işallah sevgiler...

hayırlısı olsun canımm allah analı babalı büyütsün inşallahh darısı bizlere inşallah...:1hug:

cok cok gecmis olsun U2remcim
insallah bi daha bi sey cikmaz evet bebek hastalaninca cok zor hele ateslendigi zaman
ama allaha sukur benim oglan hic oyle olmadi insallah kizim da olmaz
asi vuruldugu zaman cok az bi atesi cikardi sonra inerdi aman allahim agladiklari zaman dayanmak cok zor
allah yardimciniz olsun

ayy canım gecmiş olsun inş. iyi haberler almışsındır bende cok ugraşıyorum valla sarılık olmasın diye ama sanırım sarılık degil cok şükür yarın bakalım kontrolümüz var doktor ablası ne kadar diycek kızımın kilosuna aşıdan sonra ateşlenmesi kötü olmuş canım bizimkinde hic öyle bişey olmadı aman allahta göstermesin kıyamıyor insan yaa hergün büyümesini seyretmek harika bir duygu dimi sanki hergün diger günden biraz daha farklı geliyor bana resimlerdende anlaşılıyor zaten sürekli resim cekiyoruz sırnaşık şeysırnaşık şey

maaşallah cnm ne güzel , uzun uzun sancı çekmemişsin bebişin de çok tatlı , Allah analı babalı büyütsün , bizim için öp zeynebini , sevgiler ..

dogum yapan annişler yaa kızlar ben hamilelikten önce cok fazla şişilik yaşamadım biliyosunuz 1 yada iki kez elim ayagım şişmiştir dogum yaptıgımdan beri bir haftadır ayaklarım davul gibi şiş cok kötü bide ben icimdeki pis kanı hala atamadım cok az kan geliyor acaba ondanmı şiş diyorum yada narkozdanmı gerci bir hafta gecti ama narkozun etkisi ne kadar kalıcıdır??

cnm doğumdan önce 91 dim şimdi 85 im ama hala şişlik var bebeğe en son 3 kilo 400 gram dedi doktor.3kilo 250 gram doğdu

canım benım sezeryanda doktorlar içinı ıyıce tamızlıyorlarmış o nedenle çok fazla bişi yoktur içinde ondan az gelıyordur oda rahım kendını toparlıyor ondandır ..içinde pis kan felna yoktur yanı dert ettın sen onu kendıne ama için ahat olsun canımm..şişmelerın sebebı başka olabılır doktoruna sor ccanımm...belkıde çok fazla harreket etmedığın için olabılır...

Bende içerisini temizliyorlar diye biliyorum sezaryanda.
arkadaşım oldu sezaryan o söyledi.Doğumda uyanık olduğundan ona ne yaptıklarını söylüyorlarmış.

sagolun kızlar yaa ne biliyim kan az gelince icim rahat etmedi işte adetimden de az kan geliyor günde bir kere pet degiştiriyorum yaniş cok az normalmi bu yaa
şişliklerim indi ama kan konusunda takıldım kaldım

canım normaldir her doğum farklı olur.normal doğum yapsan daha çok gelirdi arkadaşlarında dediği gibi içini iyice temizlemişlerdir.doktorlar az kan gelmesini avantaj olarak görüyolar kan kaybı olmasın diye.

kızlaarrrrr ben geldim.doğumdan sonra ancak yazabiliyorum. malum sezeryan.Naz kızım bugün 1 haftalık.36 haftalık doğdu ve 2900gr-48cm di.sarılık geçirdik bu 1 haftada .ço şükür atlattık.%80-90 bütün bebekler oluyor sarılık sizinkilerde sakın paniklemeyin.kçok rahat ve güzel epudralle sezeryan oldum.kabataslak böyle bilgiler benim hakkımda sormak istediğiniz bişey olursa cevaplayabiirim.ALLAH HEPİNİZE SAĞLIKLA BEBEKLERİNİZİ KUCAĞINIZA ALMANIZI NASİP ETSİN

kızlaarrrrr ben geldim.doğumdan sonra ancak yazabiliyorum. malum sezeryan.Naz kızım bugün 1 haftalık.36 haftalık doğdu ve 2900gr-48cm di.sarılık geçirdik bu 1 haftada .ço şükür atlattık.%80-90 bütün bebekler oluyor sarılık sizinkilerde sakın paniklemeyin.kçok rahat ve güzel epudralle sezeryan oldum.kabataslak böyle bilgiler benim hakkımda sormak istediğiniz bişey olursa cevaplayabiirim.ALLAH HEPİNİZE SAĞLIKLA BEBEKLERİNİZİ KUCAĞINIZA ALMANIZI NASİP ETSİN

allah anali babali buyutsun canim gecmis olsun
artik darisi basimiza :asigim:

canım gözünaydın maaşallah bebeğine haftasına göre oldukça iyi doğmuş.darısı bizlere artık.bu arada neden erken doğum oldu canım.

X