Doğuma Hazırlık Doğum tebriğine gelenlere sepet hazırlamak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

EstetikEditor

ne mutlu TÜRKÜM diyene
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2008
6.979
147
Ay sonunda yeğenim olacak. Doğum için gelen misafirlere sepet içinde şekerle beraber minik hediyeler de vermek istiyorum ama nerden ne bulacağımı bilmiyorum. Hani minik yazılar olur ya " İt's a girl" falan diye yanında sevimli bir anahtarlık vs. Kağıthane tarafında eoruflora varmış ordan bulabileceğimi söylediler. Acaba sizin bildiğiniz yerler var mı bu tarz şeyleri bulabileceğim..

canım buna benzer şeyleri kendinde yapabilirsin kuzenim minik bebek patikleri örüp tülün içine badem şekerleri koyup bebek patiginin içine yerleştirmiş çok güzel olmuştu gelenlere onlardan vermişti benim çok huşuma gitmişti belki seninde hoşuna gider.

canım ben sepeti kendim yaptım
yün satan bi yerden aldım süslemeleri çok güzel şeyler vardı.ekmek sepeti aldım üstünü tüylü şeyler varya adını hatırlayamadım şimdi onunla kapladım üstüne minik güller tavşancıklar falan yapıştırdım.içinede şekerleri koydum gayet güzel olmuştu.becerebilirsem resmini yollarım.

resim yollayabilirsen çok sevinirim. O kadar beceriksizim ki öyle patik falan keşke örebilsem

bu yaptığım sepet

bu bebek şekerleri içine madlen ve badem şekeri koydum

bu şekilde de ikram ettim

umarım işine yarar aslında hazırda satılıyo sepetler falan ben yaptıktan sonra gördüm ama elinle yapmak başka bi keyif kızıma hediyem olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…