doğum sonrası

B&M

FB & M & YE
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2007
8.556
25
37
kızlar benim merak ettim bişi var doğum yaptım ve karnım esmerleşmiş birazda buruştu ve göbeğimin deliği eskisi gibi diil doğum yapalı 18 gün oldu bunlar gecicekmi ya..

aynen benımkısde pole ama fazla karnım kalmadı nonuda yakında verırım ınsallah eskı kıloma donememe sadece 4 kilo kaldıııııııı

b&m canım benımde aynen ole karnım karardı gıbegımın delıgı bı acayıp umarım gecer ve benım karnımda var bıraz umarım oda ıner dogum yapaalı 2 ay oldu :KK43:

bende doğumdan sonra göbek deliğimin daha bir çukur olduğnu görünce korkmuştum karnın kararmadı hamileyken göbeğimdeki çizgi belli bile değildi ama doğumdan sonra çok belirginleşti eski kiloma döndüm 51 le başladım 60 la doğum yaptım şimdi 52 kiloyum

bende doğumdan sonra göbek deliğimin daha bir çukur olduğnu görünce korkmuştum karnın kararmadı hamileyken göbeğimdeki çizgi belli bile değildi ama doğumdan sonra çok belirginleşti eski kiloma döndüm 51 le başladım 60 la doğum yaptım şimdi 52 kiloyum

canım süpersin yaaaaaaa inş bende öyle olurum.nasıl başardın?
LÜTFEN SÖYLE?ben bide minyonum top gibi olurum çok kğ alırsan bebişin kaç kğ doğdu_ben daha hamiş değilim ama merak ettim.öptm canım

Canım benim durumumda aynen öyle :KK43: göbek deliğim eskisine göre birazcık daha büyük büzük züzük duruyor içi . bir de karnımın aşağısı sallanıyormuş gibi duruyor , bende yüzümü ekşitip bakıyorum aynada nolcam diye :KK43: kilomda var , bakalım birkaç aya kadar bir düzelme olacak mı

canım süpersin yaaaaaaa inş bende öyle olurum.nasıl başardın?
LÜTFEN SÖYLE?ben bide minyonum top gibi olurum çok kğ alırsan bebişin kaç kğ doğdu_ben daha hamiş değilim ama merak ettim.öptm canım

inşallah canım sende benim gibi olursun herşeyi yedim içtim hiç kilo alcam diye kendimi kasmadım ama almadım 2 kilo 800 gram doğdu bebeğim

anlasılan hepimizde aynı sorun var napcez yaw esk göbemi özledimm :KK43:(

valla ben hastanden eve geldimde 61 kiloydum 10 günde 56 ya düştüm yani 5 kilo verdim geceleri cok uykusuz kalıyorum hiç uyumuyo bebişim

valla ben hastanden eve geldimde 61 kiloydum 10 günde 56 ya düştüm yani 5 kilo verdim geceleri cok uykusuz kalıyorum hiç uyumuyo bebişim

bence sen çok iyi kilo vermişsin.. en azından bana göre... benim 1 ayı geçti.. henüz vermiş olduğum 1 kilo bile yok.. feci bi durum... bu arada.. geceleri bizde uykusuzluktan muzdariptik eşimle... baktık ki bizim kız gündüz yıkandıktan sonra mışıl mışıl uyuyo.. gece de bizi uykusuz bırakıyo.. biz de akşamları yıkıyoz artık.. gece bi nebze olsun rahatlatıyo bizi walla...

benımde 20gun oldu aynen gobegım karardı bende 50 kıloyla kaldım 63 doguma gırdım suan 53 bu gıdısle bu yorgunlukla onuda 40kadar verırım butun gece ayaktayım

X