Doğum sonrası ilk regl

meryun

Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2017
44
2
29
bayanlar benim kızımş şuan 2 ay 7 günlük ben 40 gün boyunca lohusalıgımda kanamam oldu ve 40 cı gün kanamam kesildi bu normal biliyoeum sorum şuki internette ilk adet olma zamanı 2 3 ay sonra die söylüyo benim 25 gün sonra tekrar kanamam olmaya başladı şuan 3 gün ve çok şiddetli kanamam oluyo aranızda yardımcı olabilcek varmı benim durumum gbi olqn varsa yazarsa sevinirim bu durum normalmi

Bi doktora görünseniz normal dogummu oldu sezeryanmi parça falan kalmasın

Ilk adet zamani 2-3 ay sonra degildir , 2.aydan itibaren baslayabilir , herkesin bunyesi farklidir mesela ben oglum 1 yasina girdiginde adet olmaya basladim
Su anda kizim 6 aylik hala adet olmadim
Bence sizinki cok erken baslamis ve bu kadar siddetli olmamasi gerekiyoe , yarim bayram.bitiyor acilen doktorunuza muayeneye gidin

ben sezeryan doğum yaptım ama kızımıda emziriyorum normalde emziren kişilerde adet görme zamanıda biraz uzarmış

ben sezeryan doğum yaptım ama kızımıda emziriyorum normalde emziren kişilerde adet görme zamanıda biraz uzarmış
Onla çok. Bir alakası olmaz sanırım kişiden kişiye değişir ama siz yarın hemen gidin doktorunuza en azından içiniz rahatlar

25. Gün azaldı sonrasında rengi değişti tam geçecek derken 40.gun çok şiddetli bir kanama yaşadım ( regl kanaması)3. Günün sonunda yavaş yavaş azaldı ve 1 hafta içinde tamamen temizlendim..

Sezeryanla doğum yaptım. İki doğumumda da 25 gün falan kanamam oldu. Çocuklarım yaklaşık 2,5 aylıkkenden tekrar adet oldum yoğun bir şekilde. Yani gayet doğal durumunuz. Bazı kadınlar çok geç adet oluyor bazılarıysa erken. İki kardesin arasında 11 ay olanlar var. Düşün ki kadın 2 aylık lohusayken tekrar hamile kalmış.

Herkesinki farklı. 3. Ayda da regl olur 7. Ayda da. Sen bi doktora git. Zaten kontrole gitmek gerekiyo doğum sonrası.

bayanlar benim kızımş şuan 2 ay 7 günlük ben 40 gün boyunca lohusalıgımda kanamam oldu ve 40 cı gün kanamam kesildi bu normal biliyoeum sorum şuki internette ilk adet olma zamanı 2 3 ay sonra die söylüyo benim 25 gün sonra tekrar kanamam olmaya başladı şuan 3 gün ve çok şiddetli kanamam oluyo aranızda yardımcı olabilcek varmı benim durumum gbi olqn varsa yazarsa sevinirim bu durum normalmi

Benim doğumdan sonra 40gün kanamam oldu kesildi.15gün sonra yani 55ci gün çok fazla miktarda kanamam oldu,4cü günden azalmaya başladı ve 1hafta çinde bitti.Sonraki aylar normal adet gördüm.Normal olabilir ama siz yine de doktora görünün.Allah yar ve yardımcınız olsun!

şuan eşimin iş nedeniyle diyarbakırdayız kızım küçük oldugu için hastaneye götürmek istemiyorum burdada bikaç saat bırakabilceğim kimse yok bn birde gebeliğimin son 3 ayı böbrek genişlemesi geçirdim acaba bir sorunmu var die endişem bundan yardımlarınız için çok sağolun Allah razı olsun bakalım sonuç ne olcak

Canim herkesin bunyesi farklidir bence hemen adet gormen normal ama tabiki dogumdan sonra 40. Gunde kontrole cagiriyor doktor eger o muayenede bi sikinti olmadiysa bunyesel bir durumdur. Ben sezeryanla dogum yaptim 40 gun kanamam oldu spiral taktirdim ve bana adet olup kontrole gel dediler ama adet olmadim icime bi suphe dustu tekrar gittim kimisinin 1 seneyi bile bulur kimisi de hemen 40 cikinca bir sonraki ay adet olur dedi doktor o yuzden icin rahat etsin bence.

X