Doğum sonrası Göğüslerim

elifelifneva

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2023
11
1
33
Merhaba hanımlar. Genç kızlığimdan beri göğüslerimden çok çekiyorum.uygun bir sütyen kesinlikle bulamıyorum ,bulduklarımda ya üstlerden taşıyor yada yanlardan..Toparlayıcıları kullandım yok şekilsiz bir yapısı var benimkilerin! doğumdan sonra dahada büyüdü ve dahada zorlaştı benim için ameliyatla kucultmek istiyorum artık o derece bozdum kafayi ama eşim izin vermiyor .bu göğüsler beni olduğumdan büyük heybetli göstermeye başladı çok canımı sıkıyor.Bu durumu yaşayan ve bana yardimci olabilecek yol gosterebilecek biri varmı ?

Kaç kilosunuz? Kilo verince de aynı sıkıntıyı yaşıyor musunuz peki? Eşinizin izin vermeme muhabbetini de anlamadım ameliyattan mı korkuyor?

Benim de 2 çocuk,emzirme dönemi derken genelde sağ göğüsten emdikleri için sağ göğüs aşırı sarktı asimetrik oldu sol güzel sağ rezalet nasıl olacak bilmiyorum..

emziriyorsanız eğer emzirmeyi bırakınca süt çekilince göğüsleriniz de küçülür. penti lotus sütyeni denemenizi tavsiye ederim.

Eşim izin vermiyor dedikten sonra okumayı bıraktım. Eşiniz kim? Tövbe haşa sizi yaratanmı?
Eşinizi dinleyecekseniz böyle yaşamaya devam edin

büyük göğüs çok yapılı gösteriyor sırtım ağrıyor deyin eşinize

Çok reklamını gördüm influencer şişirmesi mi emin olamadım ne özelliği var lotusun ben de alsam mı diye düşünüyorum
benim göğüslerim de büyük ve iki doğumdan sonra sarktı maalesef. Bu sütyen çok güzel toparlıyor hem küçültüyor hem rahat. Yani onu taktığım zaman hiç öyle iki çocuk emzirmiş gibi durmuyor. Bence bir şans verin ama doğru bedeninizi bulmanız önemli. Ben birkaç yıl önce 70d almıştım onunla çok rahat ediyorum bu sene 75d aldım daha rahat olması lazım aslında ama sıkıyor nedense.

Eşiniz sizinle bir bütün olmadığının ve iki farklı insan olduğunuzun farkında mı yoksa 0-3 ay bebek gibi sizi kendi uzantısı mı sanıyor?

Eşin kibarlık olsun , beğenmiyor sanma diye veya ameliyat riskine girmeyin diye size kıyamayıp yaptırma diyor olabilir . Ben burun estetiği yapmak istediğimde babamda bana bisey olur diye korkusundan Ben ölmeden yapamazsın demisti .dinlemedim yaptırdım tabi ama başımdan ayrilmiyordu , ikide bir be gerek vardı kızım niye ameliyat oldun diyip duruyordu canım babam

Bu yüzden bilenme eşine. Sadece bana çok ihtiyacın olduğunu. Moralini bozduğunu vs döke getirip seni anlamasını sagla

Bunun haricinde pentinin lotusu iyi ama benim de göğüslerim bayağı büyük ve hangi bedeni alırsam alayım üstten taşırıyor, gittim beauty form modelini aldım o da bu kez ortasından pörtlüyor valla anlamadım çıkarıp atasım var göğüsleri. Spor sütyeni denenebilir belki.

Penti suwen gibi markalara baktınız mı ?

Eşim izin vermiyor dedikten sonra okumayı bıraktım. Eşiniz kim? Tövbe haşa sizi yaratanmı?
Eşinizi dinleyecekseniz böyle yaşamaya devam edin
Yahu eşim izin vermiyoru nasıl algılamışsınız ne alaka şimdi? Meme büyütme ameliyatı değil. sonuçta küçültme ameliyatı daha zor o bu süreci düşündüğü için korkusu.Ve annesini meme kanserinden kaybetti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…