Doğum sonrası DEPRESYONU

kizlar ya gaz problemi icin kimyon deneyin,bende cok ise yaradi,demleyip ben iciyorum,onada iyi geliyor
bazen toz kimyon bardaga koyup kanamis su ilavesiyle,bazende tohum seklindekini kaynatarak iciyorum..

kımyon mu hımmmmm denemekte fayda var.. çay gıbımı demlıyoruz
rezene demıs bır arkadasta o nasıl acabaa
bu arada kabızlıgada ıyı gelırmı bunlar uffffffffffffffffffffffffff senağlama

ben rezene ve kimyon aldim burda eczanede oluyor tohum seklinde,caydanligin üstüne dolu su kaynatiyorum icine 1yemek kasigi rezene 1cay kasigi kimyon atiyorum bir tasim daha kanatip iciyorum,dün icemedim kizim baya zorlandi..malum yanlizim bazen elim degmiyor bende bir bardaga toz kimyondan 1 cay kasigi atip kaynar su ilave edip iciyorum..
ne yazikki yedigim onca kayisi da dahil dogal seyler benim kabizkiga iyi gelmedi..

Ben norvecte yasiyorum kesinlikle rezene cayi tavsiye ederim gaz problemine..ama kabizlik icin her ogun kahvaltida dahi yedigim yesillikler litrelerce ictigim su bile kolay tuvaletimi yapabilmeyi saglamiyoo..iskence gibi yemin ediyorum nasil gecicek neden olur anlamiyorum..

ben o depresyonu iki ay yasadim gercekten cok kötü ins bu sefer olmaz diyorum iki ay boyunca hep agladim

şuan meme uçlarımın acısını bıle unuttum ksbızlık problemı yuzunden... tek depresyonum o

16 haziran da doğum yaptım bebişle ilgilenmek beni çok yoruyor uuykusuz geceler ...kendimi çok bitkin ve mutsuz hissediyorum.omuzlarımda büyük bi yük var ve ben bu yükü taşıyamıyormuş gibiyim herşey oğlum için deyip sabrediyyorum.dışarı da çıkamıyorum minicik yavruya bişey olucak korkusuyla.arnızda bebişini dışarı çıkaran varmı....

Benimde artik bu depresyona girmeme ramak kaldi evde kendi başimayim uzun bir müddet annemlerde ve kayinvademlerde kaldim şimdi eve geldik ama okadar zor oluyor ki bebğim uyumuyor uymadiği gibide beni kucağinda gezdir diye ağliyor bazen gezdirirkebnde ağliyor ne için ağladiğini anlayamiyorum uymadiğindanda çok yoruyor beni geceleride uyusa bile gazimiz olduğu için süekli sallanmak istiyor artik çok yoruyor beni kizlar dişarida çikamiyorum bu gidişle hem zayifladim hemde depresyona gireceğim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…