dogum sonrasi catlaklar

ya kzlar bu kadınların derdi hiç bitmiyo Allah beterinden esirgesin inş. ama maalesef bende de var ne yapcaz bilmiyorum sadece karnımda değil üstelik bacaklarımda kollarımda da var kilo alıp vermekten heryerim çatlak oldu gerçek bi çare varsa lütfen bizede önerin

18 yaşında doğum yaptım şu anda oğlum 9 aylık hiç çatlağım yok
çünkü sabah akşam düzenli olarak doğum olana kadar hergün karnıma vazelin sürdüm bunu bana eczane sahibi bir kişi söyledi iyiki kullanmışım hiç doğum yapmış gibi değilim oda kullanmış bana tavsiye etmişti şimdi iyiki kullanmışım diyorum

walla bende 22 gün oldu doğum yapalı çok çatladım bende 8. aydan sonra oldu nolduysa seviniyordum çatlağım yok diye son aylar iice büyüdüğünden karnım bi baktım çatlamış şok olmuştum ve çok üzülmüştüm ama çaresi yok alıştım ben onlara artık çocuk doğurduk kolaymı çocuklarımız sağlıklı olsunda varsın çatlak olsun göbeğimizde bikini giyemeyiz artık en kötü olasılık:)))

Benim karnımda da çok çatlak var. Moralim bozulmuyor değil ama oğluşumdan hatıra diye kendimi avutuyorum.

valla ben vazelin,çatlak önleici kren de kulandım ama her şey boş,dr dediği gibi eğer deriniz yeterince esnek değilse çatlak olur,bir de hızla kilo alıp verme çatlakları oluşturuyor,benim göğusum,ve göbeim hep çatlamış ilk hamilelikte,çok moralim bozuldu:1no2:,estetikçiye gittim geçici olarak çatlak kapatıyorlar(dolduruyorlar)bir-iki ay gayet güzel oluyormuş(ben cesaret edemedim bunu yaptırmaya:1shok:)sağılık yerinde olsun,o kadarda önemli değil çatlaklarhihoyyytkaydirigubbakcemile5,ben kendimi böyle de seviyorum:asigim:

Çok üzgünüm çoook kadınları en büyük sorunlarından biride bu
artık butip şeyler çğımızda çoğaldı bunun için insanlar bürsürü ilaçlar çıkarıyolar insan hangisine inanacağını şaşırıyo onun için en güzel şey doğal olanıdır evinde yapılanı yani ben tam kesin çözüm demiğimde baya bir azaltıp inceltiyomuş diye duydum susam yağı ve limon suyu bu ikiliyi karıştırıp her banyodan sonra çalmanızı tavsiye ederim hepinizin paylaşımı için teşekkür ederim kadınların halinden kadınlar anlar

rejene kullananlar var forumda onlarda işe yararsa kullancam bende
bir arkadaşta contactubex önermiş

contractubex denilen jel ameliyat izlerini hafife indirmek için kullanılıyor.çatlaklarla ilgili birşey yazmıyor prospektüsünde...ben sezeryan esnasında boynumda bulunan benimide aldırmıştım plastik cerrah bu jeli vermişti bana oradan biliyorum... acaba arkadaş denedimi faydası varsa denemekden ne çıkar....fisfisfis

Konu sahibi ve bölüm sorumlusu arkadaşımın dikkatine..
Konu Doğum yapanlar bölümünden ilgili bölüme taşınmıştır
Sevgilera.s.

ya acaba soyledıgın aktardan alabılecegımız kremlerın mı daha cok faydasını gordun yoksa strıvectın mı ya cok kotu gorunuyor ve benım amelıyatım ıkı kere acıkdı oyuzden de orasıda kotu gorunuyor dogumdan sonrada 15 kılo verdım onadan dolayı cok daha kırıs ahhh kadınlar bız hep bızı buluyor ısler erkekler ne kadar rahat:çok üzgünüm:

benimde çatlaklarım çok ikiz doğum yaptım karnım felaket çok büyümüştü.........
şimdi sarktı kötü bir şekilde ne yapacağım bilmiyorum alışıyorum bu duruma ama iki yakışıklı oğlum çıktı ordan diyorum ....................
.

hale ızmır mrb senın tavsıye ettıklerını aldım yanlız bn sadece madecassol ,acnelyse ve evıgen ampulu nu aldım canım ya ben bunları kulanmaya basladım 4 gun oldu ama catlaklar dısında su putur putur goruntuyu baya azalttıyor dıye bılırım ve karın bolgemdede toplanma oluyor gıbı ya acaba bunlar yeterlı olurmu kremler bırde evıgen ampulunu hafta bır 1 adet ampulumu suruyordun nasıl yapıyordun haaa bırde yosun yagını cok met ettıler onuda beraberınde yapacam yaaa ıns olur cunku felaket haldeyım ılk bebek ıkıncıye daha kotu olmadan onlemını almalıyımSANA COK TESEKKUR EDERIM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…