Doğum sonrası adetiniz kaç gün sürdü?

yagmurseverr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2021
680
573
29
Hanımlar merhaba, ben mayısta doğum yaptım. 6 ay adet olmadım 6.ay da adet oldum o zaman normal gelmişti eskisi gibi 5 gün falan sürdü bitti.
Ama bu ay ki öyle uzun sürdü ki sıkılmaya ve endişelenmeye başladım açıkcası. 15 günü geçiyor halaa büyük parçalar halinde geliyor sabah akşam gece hiç rahat değilim lohusa gibi dependlerle geziyorum o kadar fazla geliyor ped yetiştiremiyorum. Böyle olanınız var mı? Kısa zamanda bi doktora görüneceğim zaten ama yine de bir sorayım dedim artık böyle olmayacak

aynı şekilde bende oyleyım 8 ay adet olmadım dogumdan sonra ama ılk adetım 2 ay surdu ve cok cok dolu dolu oldum 10 gun kesıldı yıne adet oldum ve 40 gunu gecıcek ınanılmaz sıkıldım ped dayanmıyor neden olur bılmıyorum gıdersenız doktora bılgı paylasırmısınız bende gıdecegım ama bıtıncemı gıtmem lazım kanama olurkenmı bılmıyorum.

aynı şekilde bende oyleyım 8 ay adet olmadım dogumdan sonra ama ılk adetım 2 ay surdu ve cok cok dolu dolu oldum 10 gun kesıldı yıne adet oldum ve 40 gunu gecıcek ınanılmaz sıkıldım ped dayanmıyor neden olur bılmıyorum gıdersenız doktora bılgı paylasırmısınız bende gıdecegım ama bıtıncemı gıtmem lazım kanama olurkenmı bılmıyorum.
Gittim miyom ya da kist yok ama yumurtalıkların düzgün çalışmıyor hormonel olabilir dedi duphaston verdi 2 kutu 20 gün kullanıcam ama 3-4 gün içinde kesilmezse tekrar gel dedi

X