Doğum sonrası adet (pko)

Mrvbltt34

Miniğim🤰🏻 (Şükür)
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2019
444
162
Kızlar selam subatta sezeryan ıle dogum yaptım ilk adetimi eylülde oldum. Sonra ekim kasımda duzenlı oldum 7 gun 30 kasımda bıdaha leke geldı 7 gun adet oldum gene sonra kesılır gıbı oldu tekrar leke gelmeye basladı bazen kan rengı bazen kahverengı olarak gelıyo 30 kasımdan bugune kadar ayrıca pko hastasıyım aynı durumu yasayan varmı

Nisanda doğum yaptım temmuzda gelir gibi oldu süt sagmaya devam edince kesildi geçen ay söktürücü kullanarak getirttim şimdi adetime 6 gün kala çamur gibi kahverengi bazen kirmizi lekelenmelerim oluyor. Bende pkoluyum kurtulamadık bi türlü şu illetten

Evet ya onceden hıc olmuyodum sımdıde kesılmıyo tovbe ya ben emzırmıyorum bıraktı yani eylül gibi napıcamı sasırdım dogum yaptıgım dr sordum kanaman aşırı degılse sorun yok demıs ama ınsan korkuyo bıseymı var dıye resmen 1.5 aydır adet oluyorum

Ay aynen vallahi olsun diye bekle kesilsin diye bekle bende emzirmiyorum şimdi de bende sormuştum normal dedi doktor önümüzdeki ayda olursa gel bakalım dedi

Ay aynen vallahi olsun diye bekle kesilsin diye bekle bende emzirmiyorum şimdi de bende sormuştum normal dedi doktor önümüzdeki ayda olursa gel bakalım dedi
Canım srlam ben bugun gıttım doktora rahımde kalınlasma var dedı duphaston baslattı 1 ay sonra kontrole gıdıcem bılgı vereyım dedım

Canım srlam ben bugun gıttım doktora rahımde kalınlasma var dedı duphaston baslattı 1 ay sonra kontrole gıdıcem bılgı vereyım dedım
Selam canım niye kalınlasma oluşmuş ki acaba. Bende geçen ay duphaston kullanıp adet olmuştum hala yine lekelenmem geliyor şuan normal adet tarihine 2 gün var sökülmüyoda bende mi gitsem ki

Selam canım niye kalınlasma oluşmuş ki acaba. Bende geçen ay duphaston kullanıp adet olmuştum hala yine lekelenmem geliyor şuan normal adet tarihine 2 gün var sökülmüyoda bende mi gitsem ki
Walla kalınlasma hep oluyo duzgun adet olmayınca o cok sorun deıl bu ılac duzeltıcek ınsallah bana 20 gun kullan sonra adet olucaksın bıraz faxla olabılırsın korkma dedı 2.3 gunu gıdıcem bılmıyorım walla sen bılırsın

Bende geçen ay duphastonla olunca fazla geldi pko olduğundan günde bir bilemedin iki ped anca oluyodu rahatsız olduğumdan degistiriyodum yoksa dolmuyodu. Geçen ay duphastonla olunca günde 5 - 6 ped dolu dolu oldu baya çok geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…