Doğum sonrası adet düzensizliği

NerfatKurt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2009
59
0
arkadaşlar 6 ay önce sezeryanla doğum yaptım
eylülün 1 de adetim oldu ama ekimde olmadı
acaba hamilelik mi dedim test yaptım bir şey çıkmadı
acaba neden böyle oldu bileniniz varsa
cevap yazarsanız çok sevinirim:sm_confused:

doğum sonrası böyle gecikmeler olması normal düzene girmesi zaman alıyo bende de olmuştu

canım bence düzensizlik oluyor,bende eylülde doğum yapmıştım,sonra mayıs haz tem regl oldum ama sonra olmadı şimdi tekrar oldu yani bir düzensizlik yaşıcaz herhalde,
bir ay sonra doktora gidicem sorarım yine

Bende Ağustos 10da doğum yaptım 38 gün lohusa kanamam oldu,2. ayımız bitmek üzere,bugün tekrar kanamam var,sanırım adet oldum,emziriyorum ama benimde çok çabuk oldu gibi geliyo,bi sıkıntı mı var acaba

Bende Ağustos 10da doğum yaptım 38 gün lohusa kanamam oldu,2. ayımız bitmek üzere,bugün tekrar kanamam var,sanırım adet oldum,emziriyorum ama benimde çok çabuk oldu gibi geliyo,bi sıkıntı mı var acaba

benim de kanamam 1 ay sürdü ama iki hafta yoğundu sonra lekelenme şeklinde oldu.
45.günümde yeniden lekelenme oldu 5 gün sürdü. bitti
bakalım bu ay ne olacak.
emzirdikçe ay hali olmaz dediler.
ablam ek gıdalara başladığında regl dönemi başlamış.

emzirdikçe olmaz diye bişey yok bende hala emziriyorum üstelik malesef ek gıda yemediği için daha da sık emiyo artık ama adet oluyorum

off ben daha doğurmadım ama ne kadar ızdırap çekiyo bu kadınlar yaa
kıymetimiz bilinse bari
geçmiş olsun hanımlar size

kızlar ben 1 nisanda doğum yaptım 25 gün kanamam oldu daha regl olmadım emzirme döneminde normalmiş 1 seneye kadar öyle diyolar başka bişey olmasında :CüvCüv: gibi eyvahedigeldismile bana göre çok erken çok korkuyorum ve neyleyle korunacağımıda bilmiyorum henüz kararsız kaldım

X