doğum öncesi beyazdım şimdi esmerleştim

mavisu35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2009
229
4
hamilelikte esmerleşme olduğunu okudum aynaya bakıp kendimi bir türlü beğenmiyordum bişey değişmişti ama ne deyip duruyordum ve farkettim ki deri rengim beyaz tenliydim ama baya kumrala döndüm yüzüm ve göbeğim.nezaman geçicek bu veya ne yapmam lazım kızım 5 aylık oldu aynı durumu yaşayan var mı

benim birbuçuk ay oldu beyaz tenliyim normalde ama dediğin yerler o kadar esmerleşmişki beşiktaş gibi duruyor ama sen beş ay geçmesine rağmen düzelmedi dedinşimdi tırstım işte ((

benim de karnım çok esmerleşmişti hamileyken ama bunda çatlamasın diye kullandığım kakao yağının rolü çok büyüktü sanırım:44:ekimde doğum yapmıştım yaza kadar hala tam olarak beyazlamamıştı düşün yaniama sonra geçti biraz sabır istiyor

2 ay önce dogum yaptım benimde çene kısmım biraz eşmerleşmişti.şimdi geçti.endişelenmeyin arkadaslar er yada geç geçer.amann geçmesede ne yapalım bebeklerimiz için feda olsun beşiktaşlı gezeriz

hiç canınızı sıkmayın biraz zaman alıyor ama mutlaka geçiyor herkes de olurmus bu. fazla kafanıza takmayın zamanla gececektir. benim kızım 21 aylık suan ama ilk 1 yıl içinde gecmişti.
zamanı herkesde farklı olabilir ama muhakkak gececek.

Acele etme canım benimde doğum sonrası karnım koyuydu tenime göre bir balonu düşün şişirdiğin zaman nasıl hergin oluypr içini görmeye başlıyorsun dimi işte biz hamileykenfe cildimiz o balon gibi gerilip inceliyor doğum yaptıktan sonrada o cilt havası inmiş bir balon nasıl büzülüyor koyulaşıyor mat bir renk alıyorsa cildimizde öyle doğum sonrası karnımız büzüşüyor zamanla normale giriyor beş ay erkem bu kimi daha çok toparlıyor kimi daha yavaş bir iki sene içindr kendinede bakarsan doğum öncesi halini alırsın

bende 8 aylık hamileyim uzun zamandır aynalara bakıp duruyorum normalde beyaz olmama rağmen yüzümün ve vücudumun esmerleştiğini farfkettim çok sinirim bozuldu bi eski esimlerime birde ayn aya bakıp duruyorum.. yazın çok yandığım için olduğunu düşünmüştüm ama bukadar uzun kalmazdı bronzluk özellikle göğüslerim çok karardı.. demek hamilelikten olmuş.. inş düzelmesi çok zaman almaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…