doğum lekesi

Aynen pozitif olmalıyız sağlık diliyorum ben de :)

Ayyy seni bulduğuma sevindim :) bu lekeler açık kahverengi ve doğuştan mı?

Ayyy seni bulduğuma sevindim :) bu lekeler açık kahverengi ve doğuştan mı?

ablamın ki benım ki oyle ama kızımınki kendı ten rengınden daha açık ve kare şeklinde canım bici bici istemişti kış gunu bulamadık , totmu kaşımıştım biraz altını kaşımışım meğer ,

ama ablamla benim leke oldugu gibi duruyor ,yani senın korktugun gibi büyümedi

Sen Adanalı mısın? Canın bici istediğine göre :) benim kızım büyüdükçe açılıyor rengi gibi baka baka kafayı yücem zaten

Benim kizimda var kahverengi lekelerden
doktor birşey dedi mi lekeler ile ilgili , kızım şimdi 2,5 yaşında sağlıklı hamd olsun bir sorunumuz yok ama hala beni sinir ediyor o lekeler doktorumuza da her gittiğimde soruyorum önemsiz diyor , evham obsesyon çok kötü birşey

Kahverengi lekeleriniz ne durumda bilgi verebilirmisiniz benim kizimdada var 2 tane cok endiseleniyorum

Merhaba insallah cvp verirsiniz bebeginizdeki lekeler ne durumda cogalma veya buyume varmi benim kizimdada 2 tsne var 9 aylik cok endiseliyim

Merhaba insallah cvp verirsiniz bebeginizdeki lekeler ne durumda cogalma veya buyume varmi benim kizimdada 2 tsne var 9 aylik cok endise
Uzun süredir siteye girmiyordum göremedim mesajınızı. Benim kızımda lekelerden dolayı birşey olmadı çok şükür duruyor hala hatta açıldı gibi rengi, doktorumuzun dediği gibi pigmentasyonmuş. zaten sonradan arkadaşlarımın çocuklarında da gördüm herkeste olan şeyler. Lhusalıkta insan herşeyi takıyor tabii. Doktorunuza rutin kontrolde gösterin lekeyi bir baksın o size açıklama yapacaktır. Gönlünüzü ferah tutun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…