Lekeler, Çiller Doğum Lekesi, yara ve izler için.....

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

bilgesude123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
2
0
48
TEMPO FRESH ... inanamayacaksınız ama,doğum lekesi, sivilce ,çil, leke, sadece 1 haftada bile inanılmaz fark...En önemlisi ise 5 yıldır Yüzümde Seboreik Dermatid olduğu için kortizonlu krem kullanmak zorundayım ama 1 haftadır sadece Tempo fresh kullanıyorum, en ufak bir kaşıntı, alevlenme hiçbirşey yoook.... süper.. harika... zemuszemuszemuszemuszemuszemus

Evet yara, çil, doğum lekesi çözümü için, ayrıca herşeyden önemlisi seboreik dermatid içinde çözüm....sadece 1 haftada gözle görülür bir fark.....

Ben bu ürünü yeni kullanmaya başladım cildimi rahatlatan yağlandırmayıp kurutmayan süper bir losyon.Üsküdardaki ermiş attardan almıştım.25 tl idi fiyatı.Ama bence değer.4 damlası cilde yetiyor.Boca etmeye gerek yok.Üsküdara gitmem zor olduğu için bittiğinde bulamazsam diye tedbiren internet araştırması yaparken ilk sayfada siz çıktınız.Bir bakıcam internette satılıyor mu diye?Ama şu da var Ermiş attar kargoyla her yere gönderiyor.Daha uygun fiyatlısı varsa ömrüm boyunca kullanmak isteyeceğim bir losyon.

Bir tane buldum yazımı editliyorum:

nazerkozmetik.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29841

Bu da var;

habererk.com/haber/4059-ekonomi-cilt-lekelerine-son-tempo-fresh-le.html

İşte buldum :)

kadikoyparfumeri.com/

Son düzenleme:
netten buldum cilt losyonu çıktı fiyatı da uygun 20 ytl deneyen olmadı mı hiççç hemde bi haftadır farkı görmüşşşş

netten buldum cilt losyonu çıktı fiyatı da uygun 20 ytl deneyen olmadı mı hiççç hemde bi haftadır farkı görmüşşşş

sipariş verdim canım ben bi deneyim bi kaç hafta sonra bul beni.aslında tereddütle sipariş verdim.ne bileyim bu kadar ucuzz bişi etki edermi etsede ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum.ama güneş lekelerinden gına geldi.

bilmiyorum cnm konuyu açan faydalı yazmışsa etki eder heralde umarım bi haftadır etkisini görürsünnn

Son düzenleme:
siparişim geldi kızlar ilk denemeyi yaptım.sanki suratım komple bembeyaz oldu.ben zaten beyazım komple beyazlatırsa fena olur.ruh gibi gezemem ki yaa

siparişim geldi kızlar ilk denemeyi yaptım.sanki suratım komple bembeyaz oldu.ben zaten beyazım komple beyazlatırsa fena olur.ruh gibi gezemem ki yaa

aaa hemen etkisini görmüşsün bakıyorum da lekeleri beyazlatmak gerekiyormuş bence lekeli bölgelerine sür cnm

Bulutt lekeleri geçiriyomu peki ve de kalıcı mı sence yoksa arap kızı gibi mi?Henüz erken ama anlamışsındır belki.

Bulutt lekeleri geçiriyomu peki ve de kalıcı mı sence yoksa arap kızı gibi mi?Henüz erken ama anlamışsındır belki.

valla bişi anlamadım canım henüz.burnumda 3 4 tane büyük göze çarpan lekeler var .diğerleri küçük çil gibi.o büyüklerden takip edicem onlar giderse zaten diğerleri geçer.bu arada oriflame leke kreminide gece remi olarak kullanıyorum.1 hafta sonra az çok belli olur.ilk başta sürer sürmez beyazlatması bana arap kızı kremini düşündürttü.ama arap kızı kreminin içinde ne olduğu bile belli değil.bunun içindekiler belli en azından

kokusu aynı mı arap kızı çok yaglı degil mi cnm degişik bi durum var mı şuan...

kokusu aynı mı arap kızı çok yaglı degil mi cnm degişik bi durum var mı şuan...

kokusu çok güzel değil ama ağır da değil hafif.burnunu sokmassam almam kokuyu yani.kıvamıda tutkalın biraz sıvısı.henüz değişik bişiyok.arkadaşlarıma söylemedim masuz bakalım değişiklik olursa hemen söylerler.:))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…