doğum korkumda bana moral oldu paylaşayım dedim

eftelyaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
2.934
19
39
arkadaşlar dün bir ablayla konuştum daha iki aylık bebişi var ben normal doğumdan korkuyordum o normal doğum yaptı konuştuk biraz.ya dedi erkekler hep askerlik anılarını anlatır ya kadınlarda bayılıyo doğumu anlatmaya eh tabi abartmadan anlatmak olurmu olmaz.bir tek tam açılmamış kesmek için iğne yaptılar onun çektiğim sancı normal adet sancısından çokda farklı değildi bebeğin çıkışıda sanki kaka yapıyormuşsun hissi gibiydi yani korkabilecek yada o kadar abartacak ne var anlamadım bence kesinlike normal doğum yap dedi zaten hemen doğunca karnıma koydular ve oğlumu görmek çok güzeldi dedi.sanırım ben eskisi kadar korkmuyorum inşallah sizede faydası olur bu yazdıklarımın

valla herkesin dogum olayı farklı oluyo canım benim 1kızım var ve bir bebek kaybettim tecrübem çok ama bu korku ayrı yoksa benim ablam 3dogumunu tek dikişsiz yaptı okadar kolaydı dedi ama insan korkuyo nasıl atıcaz bunu bilmem

walla bende korkuyorum ama aşarım diye düşünüyorum doğuma kadar :) moral oldu evet saol cnm

inanin kizlar allahim yarddimcimiz oluyo cok sükür ve korkulcak hic bisey yok allahin izniyle iciniz rahat olsun canlarim
allahim herkezede kolay dogumlar nasip etsin ve bebislerini saglikla sihatle kucaklarina almayi nasip etsin

tabiiki herkez dogumu farkli yasar kimisi gercekden bisey hissetmez kimsii orta derecelidir kimide cok cekebiliyoda ama allahin izniyle hersey unutuluyo o melekle ilk karsilasmanizda ve öyle güzel biseyki nekadar aci cekerseniz cekin gecip bitdikden sonra tarif bile edemezsiniz inanin

o kücük mahsum ve essiz melekler icin herseye deger siz yeterki gönlünüzü ferah tutuna.s.

haklısın aslında canım kucağımıza alınca herşeyi unutacağımınızı biliyoruzda öncesiyle ilgili baya korkutuyorlar bizi birde ilk hamileliğimiz olunca daha çabuk etkileniyoruz söylenenden

bende normal istiyorum korkmama rağmen..sezeryan beni daha çok korkutuyor.kat kat kesilmesi dikilmesi..Allah yardım etsin.ınşalalh.

kızlar gerçekten korkulacak bişey yok ben 5yıl önce doğum yaptım hamile olduğumu ilk öğrendiğim andan itibaren normal doğum yapacağım diye kendimi şartlandırdım ve doğum hakkndaki konuşmaların hiçbirini dinlemedim doktorumun sezeryan ısrarına rağmen normal diye direttim ve bebeğimin dünyaya geliş anını anbe an gördüm gerçekten arkadaşlar hayattaki engüzel şey diyebilirim obir sanyelik zaman zarfında bebeğimin el ve ayak parmaklarına varanakadar saydım oan hiç unutulmayacakve engüzel an elbetteki acı çektim ama meleğim için değerdi....

bende daha önce normal doğum yaptım kızlar vede çok kolay oldu öyle korkulacak bişey yok..Sadece dikiş biraz ürpertiyor ama acı vermiyor inanın...en ideali normal doğum ben sezeryandan çok korkuyorum inş. bu bebeğimde normal olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…